Головна > Все новости > Активисты района > “Це ненормально”: кияни шоковані “айсбергами” в центрі столиці

“Це ненормально”: кияни шоковані “айсбергами” в центрі столиці

Жителі столиці розповіли про нечищені тротуари. Через сильну негоду вони вкрилися льодом.

Упродовж останніх днів до ТСН надходять численні звернення від киян щодо незадовільного стану пішохідних доріжок, зокрема в центральній частині столиці. Йдеться про слизьке покриття, намерзання льоду та відсутність належної протиожеледної обробки. Це створює підвищену небезпеку для пішоходів і призводить до травмувань.

Про це йдеться у матеріалі кореспондента ТСН Дмитра Фурдака.

Кореспондент ТСН зауважив, що на Майдані Незалежності в Києві місцями чисто, проте якщо відійти вбік — там суцільний лід. Люди ледве ходять під час негоди.

«Люди змушені оминати ці „айсберги“. В Києві настільки нечищених тротуарів не було вже давно», — зауважує Дмитро Фурдак.

Кияни кажуть, що вже звикли до таких тротуарів, проте зауважують, що варто було б відповідальніше ставитися до чищення.

«Вже призвичаїлися, але це ненормально», — каже перехожа.

На Подолі, як зауважує кореспондент ТСН, ситуація ще гірша.

У міській владі Києва кажуть, що чистити тротуар повинна організація, біля якої він розташований.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням: ТСН 9:00 новини 4 лютого. ХАРКІВ ЗАМЕРЗАЄ після УДАРУ! Ситуація в Запоріжжі НАЖИВО