Головна > Все новости > «Троєщина шахова»

«Троєщина шахова»

За ініціативи та підтримки депутата Київради Юрія Зубка, Управління у справах молоді та спорту Деснянської РДА, вихідними у приміщенні ЦБР імені Загребельного відбувся черговий шаховий турнір для дітей «Троєщина шахова». Шахи – не лише гра, але й вид спорту, який розвиває пам’ять, логічне та стратегічне мислення. Участь у турнірі взяло 53 юні гросмейстери.

Кількість деснянців, які бажали випробувати власні сили у найінтелектуальнішому виді спорту, виявилася більшою, ніж кількість місць у приміщенні, проте це не стало на заваді для проведення турніру на належному рівні. З вітальним словом до присутніх звернулися в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков, депутат Київради Юрій Зубко, голова Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації Артур Аракелян.

«Я вам зичу бойового настрою на перемогу. Я, як шахіст у минулому, вам скажу, що у цій грі не обов’язково перемагати, в цій грі обов’язково потрібно пристосуватися до того мислення, яке допоможе вам потім у житті приймати лише зважені рішення. Я вам всім дуже вдячний та бажаю всього найкращого і перемоги», – зазначив Сергій Снопков.

За результатами змагань перша п’ятірка гравців були нагороджені сертифікатами від «Domino’s Pizza». Всі учасники отримали дипломи та солодкі подарунки.

Також від депутата Київради Юрія Зубка відправлено звернення до мера Києва Віталія Кличка з проханням розглянути можливість введення шахів до шкільної програми (практикується в багатьох країнах світу).

Джерело