Головна > Все новости > Тривають будівельні роботи у блоці «Б» спеціалізованої школи № 23 у Биківні

Тривають будівельні роботи у блоці «Б» спеціалізованої школи № 23 у Биківні

Кожного ранку в. о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков приїжджає до спеціалізованої загальноосвітньої школи № 23 у селищі Биківня, де триває реконструкція з добудовою школи. Роботи проводить будівельна організація ТОВ «КДК Буд».

«Зараз тривають будівельні роботи у блоці «Б». Строки проведення робіт не дотримуються. Сьогодні є значне відставання від попередньо запланованого графіка. Також одне з найгрубіших порушень – не виконанні заходи з техніки безпеки, що загрожує життю та здоров`ю не тільки будівельників, а й дітей», – говорить Сергій Снопков.

Очільник району висунув жорсткі умови будівельникам – у найкоротші строки виконати заходи з техніки безпеки, зокрема, встановити огородження на сходових маршах, по периметру покрівлі, закрити віконні прорізи; завершити гідроізоляцію фундаментів по всьому периметру будівлі та утеплення фасаду; завершити монтаж металопластикових вікон; завершити бетонування на 14 монолітних ділянках перекриття та ін.

«На завершення реконструкції чекають учні та педагоги. Завдяки реконструкції буде створено комфортні сучасні умови для навчання та дозвілля. Зволікати не маємо права. До кінця року у блоці «Б» роботи повинні бути завершені відповідно графіку», – додав Сергій Снопков.