Головна > Все новости > Анонсы > Триває персональна виставка Василя Когутича «ТЕТ-А-ТЕТ»

Триває персональна виставка Василя Когутича «ТЕТ-А-ТЕТ»

В Муніципальній галереї мистецтв Деснянського району (вул. Драйзера, 6) триває персональної виставки «ТЕТ-А-ТЕТ» молодого українського художника з міста Ужгород Василя Когутича.

Василь Когутич – митець нової генерації, який має гарну академічну школу, здобуту роками навчання, творчого самовдосконалення. Ще студентом став переможцем Всеукраїнського конкурсу з академічного рисунка у місті Харків. Учасник багатьох виставок як вдома, так і за кордоном. Нині працює викладачем рисунка та живопису у Коледжі мистецтв імені Адальберта Ерделі ЗХІ та Закарпатському художньому інституті у місті Ужгород.

Працює художник у різних видах і жанрах образотворчого мистецтва. Зокрема це живопис і графіка, а саме: пейзаж, натюрморт, портрет, побутовий, історичний, міфологічний жанри тощо.

Тематика творів Василя Когутича взята з життя. Це портрети близьких йому людей, міські краєвиди Ужгорода та інших міст України, звичні побутові сценки, сюжети на історичну чи міфологічну тематику. Не чужа йому й філософська тематика. А це роздуми над вічними філософськими категоріями: про сенс життя, Бога, добро і зло тощо.

Митець цілеспрямовано й впевнено йде шляхом творчого становлення, пізнання життя. Саме тому нині в центрі його творчості людина, її духовний світ, життя у всьому його багатстві і розмаїтті.

Виставка триватиме до 19 вересня 2019-го року.

Галерея працює з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 19:00, субота-неділя з 11:00 до 17:00, понеділок – вихідний.

Вхід вільний.

Детальна інформація за телефоном: 546-90-45. https://www.youtube.com/watch?v=c9tAUr86f0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR15PkZ1VY7x-OkDHbE6LJq_HGUw1pt4PB6EXYWlMHlpNmJWKl59b-5DJyQ.

Джерело