Головна > Все новости > Триває активна фаза протидії утворенню стихійного сміттєзвалища та самовільного будівництва по Погребському шляху біля недобудованого опікового центру «Діалір»

Триває активна фаза протидії утворенню стихійного сміттєзвалища та самовільного будівництва по Погребському шляху біля недобудованого опікового центру «Діалір»

Четверта виїзна нарада з початку місяця відбулася сьогодні під головуванням в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова на території біля недобудованого опікового центру «Діалір». Попри три кримінальні провадження, тут продовжує утворюватися стихійне сміттєзвалище та проводиться самовільне будівництво за мовчазної згоди голови ГБК «Атовець» Леонтія Полякова. Цей ділок під егідою будівництва житла для учасників бойових дій на сході України дозволяє за кошти засмічувати вказану територію.

«Ми вже тричі збирали наради з цього приводу. Запрошували представників поліції та наполягали на відкритті кримінальних справ за даними фактами. Вони були відкриті і сьогодні ми хочемо перевірити чи припинилися роботи, чи тривають досі. Сьогодні тут зібралася громада селища Троєщина, щоб вирішити це питання. Громада вимагає повної зупинки всіх видів робіт і районна влада підтримує та сприятиме реалізації їх вимоги», – під час спілкування з громадою зазначив Сергій Снопков.

За інформацією дільничного офіцера поліції, є громадянин Леонтій Поляков, який проводить на вказаній території свою діяльність. Представники поліції попросили надати дозвільні документи, проте він їх не надав. Наразі відкрито три кримінальних провадження та подано клопотання до Деснянського районного суду на арешт майна. Цього тижня будуть прийняті відповідні рішення суду та поліції. Чекаємо на них.

Під час виїзної наради керівник ГБК «Атовець» надав, на його думку, необхідний перелік дозвільних документів на проведення робіт, проте працівник Державної архітектурно-будівельної інспекції України не знайшла серед них необхідних документів.

Також мешканці селища Троєщина написала заяву до поліції про факт незаконного заволодіння та використання земельної ділянки.

Довідково.

Участь у виїзній нараді також взяли представники Київської міської прокуратури № 3, Деснянського управління поліції, ДАБІ, Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації, мешканці селища Троєщина.

Джерело