Головна > Все новости > Торгівельні заклади, ринки та підприємства побутового обслуговування Деснянського району

Торгівельні заклади, ринки та підприємства побутового обслуговування Деснянського району

У Деснянському районі працює 276 стаціонарних магазинів, 267 закладів ресторанного господарства, 684 підприємства побутового обслуговування населення. Торговельну діяльність здійснює 45 тисяч 863 юридичних та фізичних осіб-підприємців. З початку року зареєстровано 5 тисяч фізичних осіб-підприємців.

Про це йшлося під час апаратної наради у в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова за участю керівників комунальних підприємств району та структурних підрозділів Деснянської РДА.

В.о. начальника відділу з питань підприємництва, торгівлі та споживчого ринку Володимир Прокопець ознайомив присутніх з діяльністю торговельних закладів району з початку року.

Так, за його словами організовано проведення районного конкурсу-огляду суб’єктів господарювання сфери побутового обслуговування на присвоєння звання «Зразковий»; на території району функціонує 18 ринків та ринкових майданчиків (загальна площа 443 тис. кв. м., торговельних місць – 8720); ярмарки проводяться на 8 локаціях і є одними з найбільших у Києві (з початку року проведено 54 суботні сільськогосподарські ярмарки); здійснюється сезонна торгівля.

Одним з найгостріших питань залишається стихійна торгівля.

«Спільно з відділом контролю за благоустроєм та збереженням природного середовища майже щоденно ми здійснюємо рейди по боротьбі зі стихійною торгівлею. Рейди проводяться за 15-ма осередками. Всього з початку року проведено 98 рейдів з припинення торгівлі у невстановлених місцях. Поліцією складено 102 протоколи за торгівлю з рук у невстановлених місцях», – зазначив Володимир Прокопець.

За результатами апаратної наради було напрацьовано ряд доручень з активізації роботи з припинення стихійної торгівлі.

Довідково.

Також під час апаратної наради було розглянуто питання з освоєння бюджетних коштів з проведення капітальних ремонтів на об`єктах житлового господарства, освіти, культури та спорту, на об`єктах капітального будівництва.