Головна > Все новости > Активисты района > Тим, хто врятував світ

Тим, хто врятував світ

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС, члени їх сімей, деснянці!

Сьогодні День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цей ваш день, Людей з великої літери, які віддали найдорожче – власне життя не лише заради майбутнього поколінь українців, а й усього людства.

Переглядаючи кадри документальних фільмів або серіалу «Чорнобиль» про катастрофу планетарного масштабу у жилах холоне кров. Проте, серед вас існує думка, що цей день має носити не траурний, а святковий характер. Тому не лише ваша мужність, відвага, людяність, самопожертва заслуговують наслідування, а й здатність до самоіронії та безмежного кохання до життя.

Свого часу наш район став прихистком для ліквідаторів аварії на ЧАЕС, мешканців Прип’яті та інших населених пунктів 30-ти кілометрової зони ураження. Більшість сімей обрали гостинну деснянську землю та проживають на ній і нині. Для нас велика честь, що серед деснянців чимало рятівників планети. Районна влада тримає на особистому контролі нагальні проблеми чорнобильців та намагається кожне з них вирішити по суті, щоб віддячити нашим героям по заслугам.

У цей день бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, затишку і благополуччя, наснаги та завзяття жити далі й насолоджуватися життям. Кожен з нас у неоплатному боргу перед вами!

З повагою та великою шаною

в.о. голови Деснянської районної в місті Києві

державної адміністрації Сергій СНОПКОВ