Головна > Все новости > Анонсы > Стипендії від Київради отримають 100 обдарованих дітей

Стипендії від Київради отримають 100 обдарованих дітей

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили список стипендіатів у галузі освіти для обдарованих дітей.

Відповідно до рішення, персональні стипендії від Київради отримають 100 талановитих дітей, які мають високі досягнення в навчанні та мистецтві, беруть активну участь у суспільному житті навчального закладу та міста.

Відбір претендентів проходив за рейтинговою системою шляхом голосування членів конкурсної комісії, враховуючи їхні досягнення у навчанні. Місто виплачуватиме їм щомісяця кошти в розмірі 1000 гривень – із 1 вересня по 30 червня.

Всі учні, яким призначаються стипендії, є призерами Всеукраїнських та міських предметних олімпіад, Всеукраїнського та міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, міжнародних конкурсів та інтелектуальних турнірів. Стипендіати також мають високі досягнення у науково-дослідницькій діяльності, мають публікації у науково-популярних виданнях та беруть участь у науково-практичних конференціях і семінарах.

Рішення підтримали 75 депутатів.