Головна > Все новости > Анонсы > Стару техніку у киян прийматимуть за новими адресами

Стару техніку у киян прийматимуть за новими адресами

Мобільні пункти прийому старої техніки продовжують роботу. Цієї суботи речі на утилізацію прийматимуть за новими адресами. 

“5 грудня ми провели тестовий запуск наших мобільних пунктів прийому неробочої та застарілої техніки. Це наша соціальна ініціатива, яку ми проводимо абсолютно безкоштовно, – повідомляють у Центрі управління відходами. –  Нам сподобався відгук, який ми отримали у суспільства, тож ми вирішили продовжити роботу пунктів на весь грудень – щосуботи протягом місяця ми будемо працювати на різних локаціях Києва та безкоштовно приймати на утилізацію вашу техніку”.

Всю отриману техніку фахівці Центру управління відходами розберуть на складові: скло, пластик, метал. Їх відсортують за фракціями та будуть накопичувати для передачі підрядникам на подальшу переробку для виготовлення нових продуктів; небезпечні відходи підуть на знешкодження.

У Центрі управління відходами намагалися врахувати побажання киян та змінили локації, щоб кожен охочий міг скористатися цією акцією.

Цієї суботи, 12 грудня, пункти працюватимуть у таких районах:

м. Теремки, паркінг біля ТРЦ «Магелан» – 9:00-10:30
м. Політехнічний інститут, паркінг біля ТЦ Smart Plaza – 9:00-10:30
м. Палац Україна – 11:30-13:00
ЖК «Комфорт Таун», паркінг біля ТЦ Novus – 11:30-13:00
м. Академмістечко, паркінг біля магазину Varus (ТЦ Academ City) – 14:00-15:30
масив Троєщина, паркінг біля ТРЦ «РайON» – 14:00-15:30

Якщо вашого району немає серед переліку, напишіть Центру, де не вистачає нашого пункту, врахують наступного разу.

Завдяки кожному, хто прийшов на наші мобільні пункти 5 грудня, 792 одиниці техніки підуть на безпечну утилізацію та не будуть забруднювати довкілля на звалищах! 

Кияни принесли у пункти: 
монітори – 29 шт., системні блоки – 15 шт., телевізори – 49 шт., бойлери – 6 шт., обігрівач – 1 шт., порохотяг – 8 шт., газова плита – 1 шт., вентилятори – 3 шт., принтери – 25 шт., тостер – 1 шт., кавоварки – 4 шт., колонки – 6 шт., ноутбуки – 2 шт., клавіатури – 18 шт., відеомагнітофони – 6 шт., мікрохвильові печі – 8 шт., факси – 2 шт., мультиварки – 4 шт., чайники – 2 шт., безперебійники – 5 шт., посудомийна машина – 1 шт., холодильник – 1 шт.., пральна машина – 1 шт., магнітофони – 2 шт.
А також 8 ящиків, 5 пакетів та одна велика металева сітка дрібної техніки, серед якої 45 старих мобільних телефонів, 25 пар навушників, десятки зарядних пристроїв, 25 кілограмів кабелів та дротів та багато іншого! 

Джерело