Головна > Все новости > Активисты района > Стартував конкурс 70/30 на 2020-й рік

Стартував конкурс 70/30 на 2020-й рік

Конкурс 70/30 на 2020-й рік стартував. На що слід звернути увагу при подачі заявок. Про це сьогодні йшлося під час семінару, організованого для голів ОСББ та ЖБК у Деснянській райдержадміністрації Департаментом житлово-комунального господарства Київської міської державної адміністрації.

Радник заступника голови Київської міської державної адміністрації Олексій Тихонов та куратор Програми співфінансування капітальних ремонтів Денис Скоренко ознайомили присутніх з основними положеннями конкурсу.

Також під час семінару присутні дізналися про проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», розробки довгострокового плану розвитку теплових мереж міста з метою реалізації енергоефективних заходів, діяльність загальноміської Асоціації ОСББ та ЖБК, до якої вже приєдналися біля 100-та об`єднань багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Києва.

«Кожний співвласник несе зобов’язання щодо належного утримання, експлуатації, реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку. Сьогодні створено Асоціацію ОСББ та ЖБК міста , основною метою якої є захист ваших прав та представлення законних інтересів», – зазначив Олексій Тихонов.

Довідково.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» визначає, що співвласники зобов’язані: забезпечувати належне утримання та належний санітарний, протипожежний і технічний стан спільного майна багатоквартирного будинку; забезпечувати технічне обслуговування та у разі необхідності проведення поточного і капітального ремонту спільного майна багатоквартирного будинку.

Проведення капітального ремонту будинку та його фінансування є обов’язком співвласників багатоквартирного будинку (власники квартир та нежитлових приміщень у цьому будинку) з моменту набуття у власність квартир чи нежитлових приміщень шляхом приватизації, купівлі тощо.