Головна > Все новости > Активисты района > Стан підключення районного господарства до теплопостачання

Стан підключення районного господарства до теплопостачання

Про це сьогодні під час онлайн-конференції повідомила в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко на засіданні міського штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду під головуванням заступника голови КМДА Петра Пантелеєва. Участь у засіданні також взяв начальник Управління житлово-комунального господарства Юрій Рогатюк.

Відтак, відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.10.2020 № 1631 «Про теплозабезпечення об’єктів соціальної сфери» підключення систем теплопостачання в закладах освіти Деснянського району стартувало з 17 жовтня 2020 року.

Першочергово здійснювалося підключення систем опалення дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів. У зв’язку з канікулярним періодом (21-28.10.2020) підключення опалення в закладах загальної середньої освіти тривало до 26 жовтня за індивідуальними заявками шкіл.

Серед проблемних питань – порив зовнішньої тепломережі у закладі загальної середньої освіти № 249. Наразі тривають роботи з ліквідації пориву. Завершити роботи планують до 1 листопада. Також непідключеними до теплопостачання залишаються два приватні заклади освіти – гімназія «Грейс» (підключення заплановане до 2 листопада) та Міжнародна приватна школа «Глобус» (сьогодні заплановано подати тепло).

Також до усіх 528 житлових будинків комунальної власності подано теплоносій. Проте, тимчасово відключеними від теплопостачання центрального опалення залишаються 6 житлових будинків, у зв’язку із аварійними ситуаціями:

– вул. Закревського, 67, 69 (аварія на трубопроводі, сьогодні заплановано відновити теплопостачання);

– бульв. Бикова, 4 (аварія на аварія на трубопроводі, сьогодні заплановано відновити теплопостачання);

– вул. Кубанської України, 28, 30, просп. Лісовий, 33 (сьогодні заплановано відновити теплопостачання).

Що стосується стравлювання повітря зі стояків, то всі структурні підрозділи КП «Керуюча компанія» ЖЕДів №№ 301-319 отримують заявки через об’єднану

диспетчерську службу та виконують необхідні роботи в підвальних приміщеннях чи технічних поверхах для усунення заповітрення внутрішньобудинкових мереж. Загальна кількості стояків ЦО складає 38892 одиниць, з них наразі необхідно знеповітрити 145 стояків, що складає 0,4 %. Ситуація та дані по кількості заявок змінюються постійно.

Ірина Миколаївна повідомила і про проблемні питання, які виникають під час підготовки районного господарства до сталого проходження осінньо-зимового періоду 2020-2021 років.

«Районна влада тримає руку на пульсі подій. Представники комунальних підприємств готові надавати фахові консультації та допомогу, у разі потреби. Наше завдання – якомога швидше підключити 100 % господарства нашого району до опалення та забезпечити стале проходження опалювального сезону 2020-2021 років», – зазначила Ірина Алєксєєнко.

ФОТОЗВІТ