Головна > Все новости > Скільки дітей Деснянського району харчується у шкільних їдальнях

Скільки дітей Деснянського району харчується у шкільних їдальнях

У шкільних їдальнях харчується більше 8 тисяч учнів Деснянського району. Послуги з організації харчування учнів у 44 районних навчальних закладах сьогодні надає КП «Зеніт» Деснянського району. Щоденно отримують харчування 7 605 учнів 1-4 класів та 600 учнів 5-11 класів пільгових категорій.

Директор КП «Зеніт» Катерина Шестакова ознайомила присутніх з діяльністю підприємства під час апаратної наради у в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова за участю керівників комунальних підприємств району, структурних підрозділів Деснянської РДА.

Зокрема, Катерина Шестакова зупинилася на організації системи мультипрофільного харчування у школах Деснянського району.

«Шкільне харчування поступово набуває статусу здорового харчування. Відповідно до цього поступово змінюється вся система шкільного харчування. Це – непростий процес і потребує не тільки активної роботи комунального підприємства, але і підтримки з боку учнів та батьків. Для повноцінного запровадження системи мультипрофільного харчування варто оснастити всі шкільні їдальні кейтерінговим обладнанням, чафіндишами, мармітами, охолоджувальними вітринами, посудом», – зазначила Катерина Шестакова.

Також була надана інформація щодо загального товарообігу, чистого доходу та видатків підприємства, витрат на оплату праці та ін.