Головна > Все новости > Активисты района > «Школа молодого лідера» – майбутнє нації

«Школа молодого лідера» – майбутнє нації

Управління у справах молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації провело захід у рамках розвитку неформальних форм роботи з молоддю.

В рамках програми «Школа молодого лідера» відбувся тренінг на тему: «Роль молоді в розвитку місцевого самоврядування», який відвідали 30 молодих лідерів нашого району.

«Основне завдання таких зустрічей – налагодження співпраці. З плином часу, за бажання, ви займете наші місця і розуміння внутрішніх процесів вкрай важливо опанувати вже сьогодні. Тому не соромтеся – задавайте питання, ми завжди відкриті до конструктивного діалогу. Зі свого боку, ми створюємо для вас максимально комфортні умови, щоб задовольнити ваші потреби. Наша мета – зробити цю зустріч поштовхом у вашому житті, а цей вечір для вас цікавим та продуктивним», – звернувся до присутніх на початку заходу начальник Управління у справах молоді та спорту Армен Оганесян.

Цікаво та змістовно спікери розкрили для гегемонів теми благодійного проекту від ідей до звіту (керівник проектів БФ «Незалежна країна» Олександр Гоцуляк), самоврядування в Деснянському районі (голова ГО «Берегиня» Ганна Ольховик), самоорганізація та міжнародне волонтерство (волонтер Деснянської районної організації Товариства Червоного Хреста Софія Стешенко), студентське самоврядування (голова Ради студентського самоврядування Київського національного торговельно-економічного університету Дар’я Петровська).

Також протягом виступів проводилося опитування присутніх з метою оцінки розуміння та обізнаності молоді щодо піднятих тем.

Наприкінці заходу найактивніші представники молоді отримали корисні сюрпризи від Управління у справах молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації та Деснянської районної організації Товариства Червоного Хреста.