Головна > Все новости > Активисты района > Схаменіться, сміття у Деснянському районі не з’являється само по собі!

Схаменіться, сміття у Деснянському районі не з’являється само по собі!

Наш Деснянський район – наймолодший та найзеленіший у столиці. Щодня сотні людей стоять на сторожі його чистоти, створюють комфортні умови для життя та відпочинку поряд з власною оселею. Ми всі пишаємося, що живемо у ньому, але часто не замислюємося над тим, що своїми необачними діями сповільнюємо його розвиток та наносимо збиток неймовірній природі.

Сьогодні мова йде про стихійні навали відходів та різногабаритного сміття. Замість того, щоб донести сміття до урни чи смітника, часто-густо люди викидають його поряд з власним будинком, на прибережних і лісових смугах та на інших територіях, а потім жаліються, коли на цих місцях з часом утворюється стихійні сміттєзвалища. Особливо це стало відчутно зараз. І ні відділ з питань контролю за благоустроєм, транспортної інфраструктури та збереженням природного середовища, а ні комунальні служби не встигають їх ліквідовувати. Навали виростають миттєво, особливо на безбалансовій території. Безвідповідальні люди користуються цим та створюють критичну ситуацію в районі. Наявна кількість людей та техніки фізично не дозволяє миттєво ліквідувати усі наявні сміттєзвалища.

Шановні деснянці!

Природа нашого району – велична та неповторна. Поряд з вашими будинками є місця для різноманітного відпочинку і цим варто дорожити та пишатися. Звертаємося до вас з проханням відповідально ставитися до довкілля та виносити та вивозити сміття у встановлені для цього спеціальні місця.

Адже, чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Переглянувши світлини (одна з локацій), зрозумієте усю складність та критичність ситуації, яка складається у нашому районі.

ФОТОЗВІТ