Головна > Все новости > Сергій Снопков відвідав майбутній «BiblioHub»

Сергій Снопков відвідав майбутній «BiblioHub»

Найближчим часом деснянці отримають у користування нову сучасну бібліотеку «BiblioHub» у приміщенні колишньої бібліотеки для дітей № 115 по вул. Бальзака, 28.

На якому етапі тривають роботи на будівельному об`єкті майже щодня перевіряє в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков.

«Можна із впевненістю сказати, що роботи вже на завершальному етапі і скоро «BiblioHub» гостинно розчинить двері для мешканців району та його гостей. Тут проводитимуться презентації, кінопокази, вернісажі, фотовиставки, експозиції, буде створено майстерні «Скарбниця творчих ідей», можна буде вивчати іноземні мови, отримувати консультації для батьків від психологів, педагогів, медичних працівників, створять релакс-зону для відпочинку від буденних проблем», – говорить директор ЦБС Деснянського району Тетяна Оврус.

Довідково.

Проект «BiblioHub» розроблений за ініціативи мера столиці Віталія Кличка та підтримки Київської міської державної адміністрації.

Сьогодні бібліотека обслуговує 7 тисяч 850 користувачів на рік. Мета – створити нову модель бібліотеки, змінити дизайн, опції та обслуговування читачів. Нині приміщення поділили на зони за сучасними стандартами. Це – відкритість, комфортність, креативність, мобільність, багатофункціональність, чіткість навігації по бібліотеці та безпека.

Приміщення має два поверхи: на 1-му – розмістяться абонементні зали та книгосховища, гардеробна та санітарні приміщення; на 2-му – читальні зали, ігрова кімната, адміністративні приміщення. «BiblioHub» також поділено на: зону сучасних комп’ютерних технологій, літературно-мистецьку зону, зону творчості, виставкову зону, зону вивчення іноземних мов, батьківську зону, розвиваючу зону для дошкільнят, релакс-зону.

ФОТОЗВІТ