Головна > Все новости > Сергій Снопков провів особистий прийом громадян

Сергій Снопков провів особистий прийом громадян

Сьогодні під час особистого прийому громадян до в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова звернулися деснянці з питаннями житлово-комунального господарства та благоустрою.

Так, зокрема, піднімалися питання утеплення фасаду (торцевої сторони) 1 під’їзду житлового будинку по просп. Маяковського, 20-Б; неналежного утримання прибудинкової території та житлового будинку по бульв. Бикова, 10; вивезення сміття по просп. Лісовому, 25-Д.

За результатами особистого прийому деснянцям були надані фахові роз’яснення і консультації щодо можливих варіантів вирішення порушених питань.

Щодо звернень, які потребували додаткового вивчення, голова надав доручення керівникам структурних підрозділів Деснянської райдержадміністрації у найближчий термін опрацювати їх та надати пропозиції для вирішення.

Довідково.

Особистий прийом громадян керівництвом Деснянської райдержадміністрації проводиться за попереднім записом за тел.: 546-08-70 або за адресою: просп. Маяковського, 29, каб. 112.

Графік особистого прийому розміщений на інформаційних стендах у приміщенні Деснянської райдержадміністрації та на офіційному веб-сайті