Головна > Все новости > Сергій Снопков привітав найкращих підприємців Деснянського району з професійним святом

Сергій Снопков привітав найкращих підприємців Деснянського району з професійним святом

Податки великого та малого бізнесу складають 80 відсотків надходжень до бюджету. Наразі на території Деснянського району здійснюють фінансову діяльність більше 40 тисячі суб’єктів підприємницької діяльності.

Найкращих підприємців нашого району напередодні Дня підприємця України сьогодні привітав з професійним святом в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков.

Очільник району звернувся до представників бізнесу зі словами вдячності за допомогу, яку вони надають у здійсненні заходів, спрямованих на економічний і соціальний розвиток Деснянського району.

«Ви організували власну справу, втіливши у життя цікаві ідеї та проекти. Соціально відповідальний бізнес – запорука процвітання європейської України. Висловлюємо вдячність кожному з вас за особистий внесок, який ви робите у розвиток Деснянського району. Бажаємо подальшого процвітання Вашому бізнесу, добра й благополуччя Вашим родинам», – зазначив Сергій Петрович.

Сергій Снопков вручив Почесні грамоти та подяки за сумлінну працю, активну громадську діяльність, вагомий внесок у розвиток Деснянського району міста Києва та з нагоди Дня підприємця представникам 15 приватних підприємств.

ФОТОЗВІТ