Головна > Все новости > Активисты района > Сергій Снопков перевірив законність будівельних робіт біля ст.м. «Лісова»

Сергій Снопков перевірив законність будівельних робіт біля ст.м. «Лісова»

За дорученням мера столиці Віталія Кличка, сьогодні в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков перевірив законність будівництва двоповерхової споруди біля ст.м. «Лісова» по вул. Мурманській, 8. У ході зустрічі відбулася запекла дискусія між громадськістю та підприємцями району з приводу законності, естетичної та безпекової складових споруди.

За інформацією представника Департаменту земельних ресурсів КМДА, земельна ділянка за вказаною адресою знаходиться в оренді до 2 лютого 2020 року. Також законність проведення будівельних робіт підтвердив і представник Державного архітектурно-будівельної інспекції України. Копії усіх дозвільних документів по об’єкту були передані у Деснянську райдержадміністрацію для детального вивчення та під час наради надані представникам Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації.

За результатами зустрічі Сергій Снопков надав доручення представнику забудовника ТОВ «Ремонтник» забезпечити 2-3 паспорти об’єкту, щоб деснянці мали можливість наочно ознайомитися із запланованим будівництвом.