Головна > Все новости > С. Снопков зустрівся з групою мешканців ЖК «Перспектива»

С. Снопков зустрівся з групою мешканців ЖК «Перспектива»

Вчора мешканці та інвестори житлового комплексу «Перспектива» по вул. Драйзера, 40 перекрили рух транспорту по вищевказаній вулиці. Така соціальна напруга по одному, з так званих «будинків Войцехівського», була викликана відключенням споживачів від електроенергії.

«Розв’язати Гордіїв вузол» непорозумінь сьогодні взявся в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков та заступник голови Владислав Сюр під час зустрічі з ініціативною групою мешканців ЖК «Перспектива».

За інформацією одного з інвесторів комплексу та бухгалтера за сумісництвом, будинки відключили від електроенергії за несплату авансового платежу за електричні послуги. Мешканці звикли платити за використані послуги і тому не були готові до подальшого розвитку подій. Єдиним можливим варіантом вирішення проблеми, як склалася – оплатити заборгованість (мешканці запевнили, що сьогодні ж її ліквідують) та, після спілкування з постачальником послуг, відновити енергопостачання на об’єкті.

За результатами зустрічі ініціативна група мешканців поїхала до офісу ДПЗД «Укрінтеренерго» з оригіналом гарантійного листа та оплаченими квитанціями.

Довідково.

Житловий комплекс «Перспектива» відноситься до групи житлових об’єктів без дозвільної документації, один з так званих «будинків Войцехівського». Нині на земельній ділянці, яка відведена для завершення будівництва школи, ТОВ «Глобал Строй ‒ 3» збудовано 3 секції житлового комплексу «Перспектива». Також без відповідної дозвільної документації триває будівництво 4 секції.

Варто зазначити, що сьогодні під час засідання профільної комісії Київської міської ради затверджено ДПТ в межах вулиць Бальзака, Градинської та Радунської. Відповідне рішення має бути винесено на голосування на сесію Київради, яка може відбутися 24 жовтня 2019 року.