Головна > Все новости > Активисты района > Розум перемагає силу

Розум перемагає силу

Такий девіз 72-го центру інформаційно-психологічних операцій (військова частина А-4298), яку відвідав в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков з нагоди 16-річчя з дня заснування.

Від імені Київського міського голови Віталія Кличка та Деснянської райдержадміністрації Сергій Петрович вручив нагороди військовослужбовцям, ознайомився із побутовими умовами життям та відвідав місце несення військової служби.

Під час зустрічі домовилися про подальшу плідну співпрацю та вирішення побутових проблем військових у межах можливостей району. Також розглянули питання залучення військових до національно-патріотичного виховання молоді.

Довідково.

72-й головний центр інформаційно-психологічних операцій сил спеціальних операцій України.

72-й головний центр інформаційно-психологічних операцій сил спеціальних операцій України був створений на базі центра інформаційно-психологічних операцій (ЦІПСО) Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

На ЦІПСО ВМС покладалися завдання виявлення і попередження інформаційних і психологічних загроз спрямованих проти Військово-Морських Сил України, інформаційно-аналітичного забезпечення розвідувального управління штабу ВМС. Типова структура ЦІПСО:

– аналітичний відділ;

– відділ спостереження та спеціальних дій з групою інформаційного забезпечення;

– відділення друкованої пропаганди;

– відділення інформаційно-телекомунікаційних технологій.