Головна > Все новости > Активисты района > Розпочинаються роботи з відновлення дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 782 по вулиці Лифаря, 16-А

Розпочинаються роботи з відновлення дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 782 по вулиці Лифаря, 16-А

На цю радісну новину деснянці чекали більше двох років. Саме стільки пройшло з того часу, як завдяки спільним зусиллям районної адміністрації та активної громадськості вдалося звільнити дитячий садочок від «бізнесменів» на дітях з особливими потребами. Нагадаємо, що з 2015 року організації, які мали надавати освітні послуги дітям з особливими потребами, використовували приміщення дитячого садочка не за призначенням – тут функціонували гуртожиток, здійснювалося виготовлення меблів, проводилася торговельна діяльність.

Сьогодні заступник голови Деснянської райдержадміністрації Ірина Алєксєєнко разом із депутатом Київради Ганною Старостенко, начальником районного управління освіти Тамарою Постолюк та представниками підрядної організації завітали на території дитсадку і ознайомилися з переліком робіт, які планують виконати цього року. Варто зазначити, що цьогоріч це один з основних об’єктів району.

За інформацією представника підрядної організації, з середи розпочнуть встановлювати рамні будівельні ліса. Також вже проведені заміри та замовлено виробництво вікон. Цього року планують провести капітальний ремонт покрівлі та ряд інших робіт. Загальна сума реконструкції – 82 млн грн.

Відновлення діяльності закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 782 дасть можливість додатково відкрити 14 груп та забезпечити місцями 250 дітей дошкільного віку.

Довідково.

Наразі в системі електронного запису дітей до закладів дошкільної освіти на 2019-2020 рік налічується 1484 дитини (з 2-3 років – 751 дитина, з 3 до 6 років – 733 дитини).