Головна > Все новости > Анонсы > Районні адміністрації мають активізувати контроль за виконанням державних будівельно-архітектурних норм щодо доступності

Районні адміністрації мають активізувати контроль за виконанням державних будівельно-архітектурних норм щодо доступності

Районні в м. Києві держадміністрації мають активізувати роботу комітетів доступності при РДА для контролю за виконанням державних будівельно-архітектурних норм (ДБН). Про це повідомила заступник голови КМДА Марина Хонда під час спільного засідання керівництва міського та районних комітетів забезпечення доступності осіб з інвалідністю.

«Найбільшою проблемою є те, що попри набуття чинності нових ДБН, відсутня система контролю на етапі проектування, реконструкції та будівництва. Нові ДБН передбачають забезпечення доступності до об’єктів для осіб з інвалідністю. Тож дуже важливо, щоби райдержадміністрації активізували районні комітети доступності для контролю за виконанням цих норм», – сказала Марина Хонда.

За її словами, зараз необхідно побудувати ефективну комунікацію з РДА та організаціями, що опікуються правами осіб з інвалідністю.

«Ніхто не знає краще за людей з інвалідністю, як зробити міське середовище доступним для всіх груп населення. Тому дуже важлива участь цих людей у процесі створення безбар’єрного простору», – резюмувала Марина Хонда.

Джерело