Головна > Все новости > Промислові швейні машини як зразок ефективності спеціалізованого обладнання

Промислові швейні машини як зразок ефективності спеціалізованого обладнання

Незважаючи на інтенсивну роботизацію багатьох технологічних процесів, пошиття текстильних виробів навіть на великому виробництві все ще здійснюється вручну, але, щоправда, на спеціально створених для цього промислових швейних машинах. Все їх різноманіття представлено на сайті https://Sweika.com.ua/ru/240-promyshlennye-shveynye-mashiny-mareew, а розібратися в особливостях різних моделей та їх використання вам допоможе ця стаття.

Вся техніка, що використовується на швейному виробництві, розробляється так, щоб її використання було максимально ефективним. Досягається це за рахунок:

  • підвищеної надійності;
  • бездоганної якості виконуваних технологічних операцій;
  • високої продуктивності.

Перші два показники забезпечуються використанням у конструкції міцних зносостійких матеріалів, а також складних механізмів з можливістю точного налаштування.

Завдання збільшення продуктивності вирішується комплексно. Насамперед використовують для приводу сучасні потужні електромотори з електронним керуванням. Вони відповідають за основний показник промислової швейної машини – швидкість роботи, що вимірюється у стібках за хвилину. Також мінімізуються простої обладнання пов’язані з його обслуговуванням, налаштуванням та виконанням допоміжних операцій, для чого:

  • використовують систему безперервної подачі мастила;
  • автоматизують регулярні процеси (обрізання нитки, позиціонування голки, підняття лапки, виконання закріплення та інші);
  • удосконалюють ергономіку, оптимізуючи органи управління (зручне розташування, інтуїтивно зрозуміла функціональність).

Найкращі результати в цьому плані показують машини з програмованим модулем, що запам’ятовує та активує певні налаштування для конкретної операції. На них ви вже зустрінете сенсорні панелі та інформаційний дисплей.

Спеціалізована досконалість промислових швейних машин

Ефективні промислові швейні машини – те, що потрібно сучасному виробництву - фото 1

Головною особливістю техніки для шиття є вузька спеціалізація. Тільки за цієї умови, всі перераховані вище конструкційні рішення забезпечать максимальну ефективність використання промислових швейних машин.

Поділ праці в такому устаткуванні відбувається за типом виробів, матеріалів, а також за окремими технологічними операціями. Найбільшого поширення набули прямострочні агрегати, завдання яких – швидке виконання звичайного шва з різною довжиною стібка. Більш складні оздоблювальні строчки виконують двоголкові та розпошивальні машини. Обметування та одночасне обрізання краю деталі здійснюється на окремому пристрої – оверлоку. Для обробки рукавів, пришивання ґудзиків, виготовлення петель, підшивання потайною строчкою, вишивання також використовуються спеціальні моделі. Існують промислові швейні машини для роботи зі шкірою, хутром, трикотажем і навіть із мішкотарою з різних матеріалів.

Всі ці агрегати відрізняються не тільки конструкцією корпусу, але й такими параметрами як розташуванням човника, типом транспортера тканини, кількістю ниток, вильотом рукава, підйомом лапки, зусиллям на голководій.

Детально ознайомитися з характеристиками окремих промислових швейних машин та особливостями їх застосування ви можете на сайті Sweika, де представлений широкий асортимент моделей провідних виробників Juki, Mareew, Brost, Minerva, Typical та інших.