Головна > Все новости > Активисты района > Проект «Чисте місто» крокує Деснянським районом

Проект «Чисте місто» крокує Деснянським районом

У Деснянському районі якісно і відповідально підійшли до проекту зі скасування місячників з благоустрою та запуску проекту «Чисте місто». Задум запровадив режим нон-стоп благоустрою, адже прибирання та наведення порядку не повинно обмежуватися кількома місяцями на рік, а має тривати постійно.

У рамках реалізації проекту наш район розподілили на сектори, за перевірку яких персонально відповідають інспектори відділу контролю за благоустроєм та збереження природного середовища Деснянської РДА, КП «Київблагоустрій», керівники комунальних служб та ЖЕДів. Такий підхід значно підвищив результативність благоустрою території. Районна влада зосередили увагу на проблемних ділянках, на які надходять скарги від деснянців та місць відпочинку. Також до робіт з благоустрою залучаються представників відповідального бізнесу та небайдужі деснянці.

У рамках відповідної роботи, соціально відповідальним підприємцем на прохання відділу контролю за благоустроєм та збереженням природного середовища була приведена до належного санітарно-технічного стану прилегла територія до тимчасової споруди по вул. Лаврухіна, 7-9. Відтак, було облаштована клумба, встановлено декоративний паркан. Робота із зазначеного питання триває.

«Чисте місто» починається з тебе!