Головна > Все новости > При проведенні будівельних робіт треба мінімізувати незручності – Сергій Снопков

При проведенні будівельних робіт треба мінімізувати незручності – Сергій Снопков

У відповідь на численні звернення деснянців, сьогодні в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков за участю спеціалістів профільних служб провів виїзну нараду з приводу облаштування комфортного пішохідного простору для мешканців зі сторони вулиці Кіото до станції метро «Лісова» в районі будівництва багатофункціонального торговельного комплексу, де замовником виступає ТОВ «Жен Сан».

Зокрема, найбільше скарг на адресу Деснянської райдержадміністрації поступає в зв`язку з відсутністю пандусів, поручнів та інших зручних засобів для пересування людей з особливими можливостями на вказаній території.

«Актуальні норми доступності об’єктів для людей з інвалідністю та маломобільних осіб мають бути враховані при реконструкціях, будівництві або ремонті і мінімізувати незручності на час проведення будівельних робіт», – зазначив Сергій Снопков.

Під час наради обговорювалися питання облаштування пандусів, поручнів та інших зручних засобів для пересування людей з особливими можливостями на вказаній території, приведення до належного санітарно-технічного стану тротуарів навколо будівельного майданчика та встановлення паспортів об`єкту будівництва та вказівників.