Головна > Все новости > Пілотний проект Деснянського району з модернізації бібліотек – приклад для столиці

Пілотний проект Деснянського району з модернізації бібліотек – приклад для столиці

Сьогодні в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков проінспектував хід робіт на пілотному проекті з модернізації бібліотек для столиці – «BiblioHub» у приміщенні бібліотеки для дітей № 115 по вул. Бальзака, 28. Під час наради вирішувалися питання благоустрою прилеглої території та інженерних комунікацій.

Проект «BiblioHub» розроблений за ініціативи мера столиці Віталія Кличка та підтримки Київської міської державної адміністрації.

Сьогодні бібліотека обслуговує 7 тисяч 850 користувачів на рік. Мета – створити нову модель бібліотеки, змінити дизайн, опції та обслуговування читачів. Нині приміщення поділили на зони за сучасними стандартами. Це – відкритість, комфортність, креативність, мобільність, багатофункціональність, чіткість навігації по бібліотеці та безпека.

Приміщення має два поверхи: на 1-му – розмістяться абонементні зали та книгосховища, гардеробна та санітарні приміщення; на 2-му – читальні зали, ігрова кімната, адміністративні приміщення. «BiblioHub» також поділено на: зону сучасних комп’ютерних технологій, літературно-мистецьку зону, зону творчості, виставкову зону, зону вивчення іноземних мов, батьківську зону, розвиваючу зону для дошкільнят.

Тут проводитимуться презентації, кінопокази, вернісажі, фотовиставки, експозиції, створять майстерні «Скарбниця творчих ідей», вивчатимуть іноземні мови, надаватимуть консультації для батьків від психологів, педагогів, медичних працівників, створять релакс-зону для відпочинку від буденних проблем.