Головна > Все новости > Активисты района > Підтримаємо світовий флеш-моб – вийдемо на прибирання наших вулиць

Підтримаємо світовий флеш-моб – вийдемо на прибирання наших вулиць

Увага,  деснянці!

У світі шириться акція з прибирання від сміття нашої планети, яка вже достатньо постраждала від людської байдужості та безгосподарності.

І хоча весняні толоки – добра традиція, яка склалася протягом багатьох років, як у столиці так і у Деснянському районі, запрошуємо деснянців, взявши участь у толоці16 березня 2019-го року, підтримати світовий флеш-моб.

Отже, 16 березня 2019-го року, під час весняної толоки буде організовано 169 локацій. Близько 2 тисяч деснянців разом з комунальниками прибиратимуть парки, сквери, прибудинкові території, берегові смуги, території закладів освіти.

Якщо ви ще не визначилися, але хочете взяти участь у весняній толоці, пропонуємо вашій увазі дислокацію дільниць, на яких відбудеться прибирання:

–       зелена зона вздовж вул. Оноре де Бальзака від Свято-троїцького собору до вул. Карла Маркса, пляж «Троєщина»;

–       ЖЕД-301‒ вул. Мілютенка,3;

–       ЖЕД-302 ‒ вул. Мілютенка,17-17-в;

–       ЖЕД-303 ‒ вул. Шолом-Алейхема,13-15-а;

–       ЖЕД-305 ‒ просп. Маяковського,36/7

–       ЖЕД-310 – вул. Бальзака, 4-6

–       ЖЕД-313 ‒  просп. Маяковського,59

–       ЖЕД-316 ‒ вул. Цвєтаєвої,8

–       ЖЕД-318 ‒ алея  навколо підземних гаражів мікрорайону «Вигурівщина-Троєщина»;

–        ЖЕД-319 ‒ вул. Лісківська,18-20;

–        усі заклади освіти,  культури та спорту Деснянського району.

Чекаємо на вас 16 березня  2019 року о 10:00 на локації, яку ви оберете. Кожного учасника прибирання буде забезпечено рукавичками, сміттєвими мішками, необхідним інвентарем.

Пам’ятаймо, що чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас. Не будьте байдужими та приєднуйтеся до весняної толоки, щоб на території Деснянського району панували чистота і порядок!

Довідково.

Толоки в місті – це справжній екологічний тренд. Цією весною він пройде під хештегом #trashtag по-київськи. Запрошуємо киян.

Навесні районні КП УЗН та КП «Плесо» планують провести понад 90 масових толок у парках, скверах та на пляжах столиці та запрошують киян долучатися до масового прибирання зелених зон у своєму районі.

Весняні толоки КО «Київзеленбуд»: https://bit.ly/2J8Gqla.

Весняні толоки КП «Плесо»: http://bit.ly/2u1EFM4