Головна > Все новости > Анонсы > Підготовка до нового опалювального сезону розпочинається в день закінчення попереднього опалювального сезону

Підготовка до нового опалювального сезону розпочинається в день закінчення попереднього опалювального сезону

На виконання доручення Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Управлінням житлово-комунального господарства Деснянської райдержадміністрації спільно з комунальними підприємствами району підготовлено План обсягів та видів робіт запланованих до виконання у період підготовки житлового фонду району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Так, зокрема, заплановано виконати частковий ремонт систем ГВП у 131-му житловому будинку (12 001 пог.м.), частковий ремонт систем ЦО у 113 житлових будинках (10 512 пог.м.); ремонт та заміну ізоляції трубопроводів ГВП та ЦО у підвалах та на техповерхах у 89 житлових будинках комунальної власності (1920 пог.м.); промивку систем ЦО у 560 житлових будинках; ремонт електросистем – у 124 житлових будинках; ремонт у 29 щитових; ремонт покрівель у 25 житлових будинках (3399 кв.м.); ремонт стиків стінових панелей у 29 житлових будинках (3677 пог.м.) та ін.

«Щойно у житлових будинках, підприємствах та організаціях Деснянського району розпочато відключення опалення. Підготовка до нового  опалювального сезону розпочинається в день закінчення попереднього опалювального сезону. Маємо про це пам’ятати і дотримуватися встановлених графіків та плану підготовки до роботи в осінньо-зимовий період», – сказав Геннадій Заболотний. 

desn.kyivcity.gov.ua