Головна > Все новости > Анонсы > Персональна виставка талановитих деснянок «Веселкове розмаїття в країні дитячих мрій» у Деснянському районі

Персональна виставка талановитих деснянок «Веселкове розмаїття в країні дитячих мрій» у Деснянському районі

У Галереї мистецтв Деснянського району проходитиме персональна виставка талановитих деснянок «Веселкове розмаїття в країні дитячих мрій».

Олена та Альбіна Довбах – юні мешканки Деснянського району. Дівчата – сестри з багатодітної родини, обидві – талановиті художниці. Важко уявити їх життя без пензля і олівця – дівчата вже 8 рік поспіль професійно займаються образотворчим мистецтвом та скульптурою. Навчаються діти в Київській академії мистецтв, на факультеті образотворчого мистецтва.

В свої юні роки, дівчата мають високі досягнення в улюбленій справі: на рахунку Олени – 42 виставки, Альбіни – 32, їх роботи прикрашали зали Національного музею імені Т.Шевченка, Національного заповідника «Софія Київська», Національної Академії мистецтв України, Київської академії мистецтв, Спілки художників України, Центру сучасного мистецтва М-17, аеропорту «Бориспіль», кінотеатру «Жовтень», театру «Колесо».

За запрошенням Японської Асоціації з міжнародного співробітництва робота Олени презентує нашу рідну державу в будинку міської влади міста Кіото, роботи обох дівчат виставлялися у Будапешті та Відні, а конкурсна робота «Мій дім – Україна», за яку Альбіна отримала золоту медаль та звання Лауреата І Ступеня на Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв імені Є. Станковича презентувала нашу Україну на Днях Української культури в Угорщині і впродовж року мандрувала по виставковим залам найбільших міст Угорщини.

Дівчата постійно вдосконалюють професійну майстерність, опановують нові техніки. Олена прийняла участь в 29 конкурсах, в тому числі всеукраїнських і міжнародних і отримала 20 нагород за призові місця – дипломи, золота медаль і подяки. У 2018 році Олена отримала Диплом ІІІ Ступеня в номінації «Юність» у IX Всеукраїнській виставці-конкурсі імені Георгія Якутовича.

Альбіна прийняла участь в 20 конкурсах, в тому числі всеукраїнських і міжнародних і отримала 16 нагород за призові місця – дипломи, 3 золоті медалі і подяки. Також, Альбіна два роки поспіль у 2017 та 2018 отримувала золоті медалі та звання Лауреата І Ступеня на Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв імені Є. Станковича. На рахунку дівчат 5 персональних виставок художніх творів.

Олена та Альбіна із задоволенням діляться своїми знаннями та професійними навичками з дорослими і дітьми – дівчата вже третій рік поспіль проводять персональні майстер-класи з техніки Петриківського розпису, виготовлення витинанок та крижинок.

Виставка триматиме до 29 січня 2019 року.

Вхід вільний.

Галерея мистецтв Деснянського району (вулиця Драйзера, 6) працює з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 19:00, субота-неділя з 11:00 до 17:00, понеділок – вихідний.

Детальна інформація за телефоном: 546-90-45.