Головна > Все новости > Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за вересень 2019 року

Основні напрямки та показники роботи Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за вересень 2019 року

Управління праці та соціального захисту населення

(надалі – Управління)

Соціально-трудові  відносини

Ключовим елементом розв’язання проблеми бідності населення є  динаміка легалізації частини доходів у сфері оплати праці, реального зростання заробітної плати громадян, надходжень до фондів соціального страхування, Пенсійного фонду України та доходів державного і місцевих бюджетів.

Згідно з даними Головного управління статистики у м. Києві  середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника в Деснянському районі (за ІІ квартал 2019 року) складала 10 874 грн та зросла порівняно з відповідним періодом 2018 року на 6,3 %. За результатами виконання згаданого показника Деснянський район посів ІV місце серед районів міста Києва за темпом зросту.

Відповідно до рейтингової оцінки діяльності районних в місті Києві державних адміністрацій, рівень виконання показників: «Заборгованість із виплати заробітної плати, зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та платежів до Пенсійного фонду України в бюджетних установах та організаціях, а також на комунальних підприємствах, які передані до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій» та «Темп зростання (зменшення) обсягу заборгованості із виплати заробітної плати, зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та платежів до Пенсійного фонду України в бюджетних установах та організаціях, а також на комунальних підприємствах, які передані до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, у відсотках до початку року» стабільно  утримується.За результатами виконання показників згаданого розділу Деснянський район міста Києва за січень-серпень 2019 посів загальне рейтингове  1-8 місце.

Призначення державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми

Протягом вересня 2019 року призначено різні види державної соціальної допомоги 1245 сім’ям з дітьми.  Станом на 26.09.2019 загальна кількість осіб, які отримали допомогу становила –  18926. Призначено компенсацію послуги за доглядом за дитиною до трьох років «муніципальна няня» /27 заяви.  З метою посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми, відповідно до Переліку тяжких захворювань, розладів, травм, станів, що дають право на одержання державної допомоги на дитину, якій не встановлено інвалідність, затвердженого постановою Уряду від 27.12.2018 № 1161, в Управлінні  організована робота по призначенню згаданої допомоги, на обліку перебуває 2 особи.

Постановою Уряду  від 13.03.2019 № 250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям», з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей, створення належних умов для виховання дітей в таких сім’ях, запроваджено новий вид соціальних виплат –  допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. З 01 квітня 2019 року багатодітні сім’ї мають право на отримання допомоги  у  розмірі 1700 гривень за рахунок коштів державного бюджету  у вигляді субвенції до місцевих бюджетів, яка надається одному з батьків дитини, що постійно проживають разом з дитиною. Станом на 26.09.2019 в Управлінні на обліку перебувало 1038 особові справи сімей згаданої соціальної виплати.

Соціальний захист осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС

На обліку перебувало 18160 осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, з них: 2851 – діти. Протягом вересня 2019 року призначено компенсаційні виплати – 3960 особам. В контексті запровадженого механізму оплати послуг із санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, станом на 26.09.2019 розроблено та укладено 560 трьохсторонніх договорів з контрагентами стосовно  надання  таких послуг.  

Призначення житлових субсидій

Станом на 26.09.2019 розраховано житлових субсидій для 12740 домогосподарств.   У січні – вересні 2019 року проведено 10 засідань Комісії з розгляду спірних питань щодо призначення пільг та субсидій. Запроваджено механізм монетизації житлових субсидій в готівковій формі, здійснюється електронний облік інформації з органами ДФСУ, ПФУ та  АТ «Ощадбанк України».

Відшкодування пільг

Станом на 26.09.2019 на обліку в Єдиному державному  автоматизованому реєстрі осіб,  які мають право на пільги за соціальною ознакою, згідно з чинним законодавством України перебувало 65626 осіб, здійснено відшкодування пільг на загальну суму 106 543 424 грн (з урахуванням минулих років).

Відшкодування соціальних стипендій

Управління здійснює виплати соціальних стипендій, призначених студентам вищих навчальних закладів I – IV рівня акредитації, які навчаються за денною формою за державним замовленням. Протягом вересня  2019 року нараховані  соціальні стипендії студентам вищих навчальних закладів на суму  434 573 грн.

Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до єдиної Web – орієнтованої інформаційної технології формування сегменту  «Облік ВПО» ДП ІОЦ, станом на 26.09.2019 в ДП ІОЦ єдиної Web – орієнтованої інформаційної технології формування сегменту  «Облік ВПО» в  Деснянському районі м. Києва обліковано 14352 осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території,  районів проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил,  з них  10018 – сімей, працездатних осіб – 6240, пенсіонерів – 2662,   439 –  осіб з інвалідністю, 3168 – діти.

Окрема категорія киян 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей», у звітному періоді, укладено договори на придбання житла 3 особам (членом сім’ї загиблого учасника, який безпосередньо брав участь в АТО та особою з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, яка безпосередньо брала участь в АТО) на суму 5 932 240,65 гривень.

Відповідно до та постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей», у звітному періоді, укладено договори на придбання житла   2 особам (особи з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, які безпосередньо брали участь в бойових діях на території інших держав) на суму 3 426 692,69 гривень.

Обстеження матеріально – побутових умов проживання громадян

З метою визначення складу сім’ї, ступеня нужденності осіб, які звертаються за призначенням усіх видів державної  соціальної допомоги та житлових субсидій, обстеження фактичного місця проживання (перебування) внутрішньо переміщених осіб, у звітному періоді проведено обстеження матеріально – побутових умов проживання, охоплено 358 сімей, з початку року проведено обстеження матеріально – побутових умов проживання  4676 сімей.

 Надання матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення

        В рамках виконання заходів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки» на 26.09.2019 надано матеріальну допомогу  896 малозабезпеченим особам на суму 2 325 250,00 грн, середній розмір допомоги склав 2595,15 грн/особу.

Призначення державної соціальної допомоги громадянам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю

У звітному періоді призначено державну соціальну допомогу 86 особам /всього 506 осіб, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю; здійснено призначення  тимчасової соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату – 24 особам/всього 69 осіб. 

Здійснення контролю за призначенням (перерахунку) пенсій, органами Пенсійного фонду України, згідно з чинним законодавством

          У звітному періоді перевірено 549 пенсійних справ/всього на обліку 3509,  у тому числі  190 пенсійних справ призначених вперше, 359 пенсійних справ, по яких прийняте рішення про перерахунок пенсій.

Надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

З метою захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства, відповідно до Порядку надання при народженні дитини натуральної допомоги  «пакунок малюка» за рахунок субвенції з державного бюджету, станом на 26.09.2019 спеціалістами Управління прийнято 504 заяви/ видано 504 «пакунків малюка».

 В розрізі виконання завдань основної діяльності Управління організована робота щодо надання послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», відповідно до Порядку надання такої послуги, затвердженого постановою Уряду від 30.01.2019 № 68, станом на 26.09.2019 прийнято 32 заяви.

Оздоровлення та відпочинок дітей 

Відповідно до Порядку направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і державного підприємства «Український дитячий центр» Молода гвардія» отримано 161 заяву на скерування дітей для оздоровлення та відпочинку  у згаданих  дитячих  центрах, у тому числі 19 заяв на 9 зміну, а 15 заяв на 10 зміну.

Надання соціальних послуг населенню Деснянського району міста Києва

В Територіальному центрі соціального обслуговування Деснянського району містаКиєва у вересні 2019 року 1448 громадян отримали 54141 захід, що складають зміст соціальних послуг, з них виявлено та взято на обслуговування 57 громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Догляд вдома/ представництво інтересів

У відділеннях соціальної допомоги вдома 851 громадянину похилого віку та особам з інвалідністю надано 35373 заходи, що складають зміст послуги з догляду вдома, в т. ч. 25 громадянам на платній основі надано 884 заходи на загальну суму 42,21 тис. грн. У відділеннях соціальної допомоги вдома 821 особі надано 2392 заходи, що складають зміст соціальної послуги представництва інтересів.

Соціальна адаптація та консультування людям похилого віку

У відділенні денного перебування 324 громадянам надано 1690заходів, що складають зміст послуги з соціальної адаптації (в т.ч. соціально-педагогічну послугу «Університет третього віку») та 258 заходів, що складають зміст послуги з консультування. Організовано та проведено 10  екскурсій до музеїв міста Києва.

Натуральна допомога

У відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги 915 громадянам надано такіпослуги натуральної допомоги: 

– 4 громадянам/ 84 послуги гарячого харчування з доставкою за місцем проживання за власні кошти громадян;

– 127 громадянам/ послуги перукаря;

– 64 громадянам/ 75 послуг швачки;

– 42 громадянам/ 52 теслярські послуги.

За кошти міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 – 2021 роки» малозабезпеченим громадянам надано:

– 18 громадянам /378 послуг гарячого харчування з доставкою за місцем проживання на загальну суму 16,1 тис. грн;

– 172 громадянам/ засоби особистої гігієни (підгузки, пелюшки, урологічні прокладки) на загальну суму 250,3 тис. грн.;

– 628 громадянам – миючі засоби на загальну суму 92,6 тис. грн. За кошти благодійників малозабезпеченим громадянам надано: 

 –915 громадянам – сухарики «Хрусteam» від КМБФ «Фудбенк» на загальну суму 36,4 тис. грн.;

– 72 дітям різних категорій з 21 сім’ї – продукти харчування, побутову хімію, підгузки від ТОВ «Метро Кеш енд Кері» безкоштовно;

– 49 дітям тимчасово переміщених осіб з зони проведення ООС та АР Крим – 49 послуг натуральної допомоги у вигляді продуктів харчування.

Соціальні та реабілітаційні послуги дітям з інвалідністю

Денний догляд

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю 28 дітям надано 3 504 заходи, які складають зміст послуги денного догляду, із забезпеченням харчування (сніданок, обід, підвечірок),  12 дітей отримали 283 заходи із транспортного перевезення на спеціалізованому автомобілі до відділення та в зворотному напрямку.

Реабілітація та медичний супровід

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю 36 дітям надано 7 666 заходів, які складають зміст послуг з соціальної, психологічної, педагогічної, фізичної реабілітації та медичного супроводу.

Соціальна адаптація та консультування

У відділенні надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю 15 дітям надано 283 заходи, які складають зміст послуги консультування та 448 заходів, які складають зміст послуги соціальної адаптації.

Управління освіти

Відповідно до рішення Київської міської ради від 13.12.2018 № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік» та розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 12.02.2019 № 70 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансується в 2019 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації» (зі змінами)  по галузях «Освіта» та «Виконання інвестиційних програм» передбачено видатки на виконання робіт з капітального ремонту в закладах освіти Деснянського району в сумі 56 362,089 тис. грнСтаном на 20.09.2019 освоєно 33 243,01 тис. грн. (з них на реєстрації в казначействі 106,68 тис. грн.).

По галузі «Освіта» кошти в сумі 54 052,089 тис грн. передбачено на:

–                 капітальний ремонт місць загального користування в 9-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 15, 27, 50, 165, 745, 757, 768, 769, 797) та 6-ти закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 189, 249, 263, 293, 320, СНВК «Київські каштани») на загальну суму 5 809,2 тис. грн. У 5 ЗЗСО та 4 ЗДО роботи завершено, в 1 ЗЗСО та 3 ЗДО усунення зауважень технагляду та підписання актів виконаних робіт, у 2 ЗДО роботи тривають (додаткові кошти передбачено Розпорядженням від 02.08.2019 № 439). Станом на 20.09.2019 освоєно 4 162,09 тис. грн.

–                 відновлення груп в 3-х закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 12, 202, 745) на суму 2 901,7 тис. грн. У 2 ЗДО роботи завершено, в 1 закладі підписання актів виконаних робіт. Станом на 20.09.2019 освоєно 2 676,06 тис. грн.

–                 відновлення роботи закладу (ДНЗ № 782) на суму 16 000,0 тис. грн. Проведено коригування проектно-кошторисної документації. Тривають підготовчі роботи. Подано документи для отримання дозволу на виконання будівельних робіт в Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу КМР (КМДА) Станом на 20.09.2019 освоєно 178,55 тис. грн.

–                 капітальний ремонт харчоблоків в 5-ти закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 170, 597, 744, 752, 771) та 4-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 147, 218, 307, 321) на загальну суму 7 010,0 тис. грн. У всіх закладах роботи завершено, з них в 1 ЗДО та 1 ЗЗСО підписання актів виконаних робіт. Станом на 20.09.2019 освоєно 5 886,06 тис. грн.

–                 капітальний ремонт приміщень в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 190 – актова зала) та у 2-х закладах дошкільної освіти (ЗДО № 769 – сходові клітини, № 94 – музична зала)  на загальну суму 1 900,0 тис. грн. Кошти для проведення робіт в ЗДО передбачено Розпорядженням від 10.05.2019 № 251. В ЗЗСО та 1 ЗДО роботи завершено, в 1 ЗДО роботи тривають. Станом на 20.09.2019 освоєно 1 656,13 тис. грн.

–                 капітальний ремонт пральні в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО № 94) на суму 300,0 тис. грн. Кошти для проведення робіт передбачено Розпорядженням від 10.05.2019 № 251, роботи тривають.

–                 капітальний ремонт (підсилення основ фундаменту та фасаду)-проектні роботи в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 249) на суму 200,0 тис. грн. Кошти для проведення робіт передбачено Розпорядженням від 10.05.2019 №251. Роботи тривають (проведення експертизи).

–                 заміна вікон в в 1-му закладі дошкільної освіти (ЗДО № 744) та 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 270) на суму 446,2 тис. грн. Кошти для проведення робіт в ЗЗСО передбачено Розпорядженням від 10.05.2019 № 251. Роботи завершено. Кошти для проведення робіт в ЗДО передбачено Розпорядженням від 02.08.2019 № 439, підписання договору. Станом на 20.09.2019 освоєно 350,0 тис. грн.

–                 капітальний ремонт інженерних мереж в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 270) на суму 150,0 тис. грн. Кошти для проведення робіт передбачено Розпорядженням від 10.05.2019 № 251. Роботи завершено. Станом на 20.09.2019 освоєно 144,85 тис. грн.

–                 капітальний ремонт покрівель в 2-х закладах дошкільної освіти (ЗДО №№ 421, 781) та 4-х закладах загальної середньої освіти (СНВК «Вікторія», ЗЗСО №№ 277, 282, 300) на загальну суму 3 210,2 тис. грн. У всіх закладах роботи завершено. Станом на 20.09.2019 освоєно 3 157,2 тис. грн.

–                 капітальний ремонт спортивних залів з допоміжними приміщеннями в 6-ти закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 119, 147, 202, 264, 276, 307) на суму 8 419,9 тис. грн. В 3 ЗЗСО роботи завершено, в інших закладах роботи на стадії завершення. Станом на 20.09.2019 освоєно 6 320,53 тис. грн.

–                 капітальний ремонт вхідної групи в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 293) на суму 400,0 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 20.09.2019 освоєно 391,86 тис. грн.

–                 реалізація проектів-переможців громадського бюджету на загальну суму 7 304,889 тис. грн, а саме:

  • проект громадського бюджету № 281 «Капітальний ремонт багатофункціонального спортивного майданчика на території СШ № 277» на суму 2 588,868 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 20.09.2019 освоєно 2 496,18 тис. грн.
  • проект громадського бюджету № 284 «Створення багатофункціонального спортивного майданчика на території початкової СШ № 311» на суму 785,28 тис. грн. Роботи завершено, підписання актів виконаних робіт. Станом на 20.09.2019 освоєно 684,94 тис. грн.
  • проект громадського бюджету № 163 «Освітній простір школи № 321» (капітальний ремонт місць загального користування, фасаду, заміна вікон) на загальну суму 440,686 тис. грн. Всі роботи завершено. Станом на 20.09.2019 освоєно 430,81 тис. грн.
  • проект громадського бюджету № 300 «Капітальний ремонт харчоблоку в школі № 263» на суму 795,18 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 20.09.2019 освоєно 792,65 тис. грн.
  • проект громадського бюджету № 684 «Вікно у дворик»  школи № 308 – заміна вікон” на суму 799,815 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 20.09.2019 освоєно 788,14 тис. грн.
  • проект громадського бюджету № 221 «Капітальний ремонт санвузлів в школі № 250» на суму 996,308 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 20.09.2019 освоєно 975,6 тис. грн.
  • проект громадського бюджету № 158 «Ремонт спортивних залів школи № 321» на суму 898,752 тис. грн. Роботи завершено. Станом на 20.09.2019 освоєно 891,7  тис. грн.

По галузі «Виконання інвестиційних програм» кошти в сумі 2 310,0 тис. грн. передбачено на:

–                 капітальний ремонт приміщень (актової зали та столової) в 1-му закладі загальної середньої освіти (ЗЗСО № 307) на суму 1 890,0 тис. грн. Кошти для проведення робіт передбачено Розпорядженням від 10.05.2019 № 251. Роботи тривають. Станом на 20.09.2019 освоєно 879,5 тис. грн.

–                 заміна вікон в 3-х закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО №№ 263, 275, 313) на загальну суму 420,0 тис. грн. (з них 315,0 тис. грн. кредиторської заборгованості за 2018 р.). Кошти передбачено Розпорядженням від 10.05.2019 №251. Оплачено кредиторську заборгованість, в 1 ЗЗСО підписання актів виконаних робіт. Станом на 20.09.2019 освоєно 380,21 тис. грн.

Управління у справах молоді та спорту

Підпорядковані Управлінню установи:

Центр навчання плаванню Деснянського району м. Києва

Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» ( далі – ДЦФЗН «Спорт для всіх»).

Стан освоєння бюджетних коштів. Проведення робіт з капітального ремонту об’єктів спортивної інфраструктури.

Відповідно до Програми  економічного і соціального розвитку  м. Києва  на  2019  рік,  затвердженої  рішенням Київської міської ради від 13.12. 2018 року   № 416/6467 передбачені бюджетні асигнування на 2019 рік по галузі «Фізична культура і спорт» спеціальний фонд (бюджет розвитку) :

– капітальних ремонтів:

Заплановано (кошторис) – 3900,0 тис. грн.

Освоєно коштів (фінансування) –2873,1тис. грн.

Стан освоєння 74 %.

Субвенція з ДБ  на соціально-економічний розвиток ДЦФЗН «Спорт для всіх»  – фінансування з травня 2019 р.-  2205,0 тис. грн.

Освоєно коштів (фінансування) – 1497,00 тис. грн.

Стан освоєння 68 %.

Автобус (Ford Transit V363 MINIBUS) – 1500,0 тис. грн. 

Придбання техніки для догляду за футбольними полями – 705,0 тис. грн. 

Деснянський районний у місті Києві Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,

заплановано – 3600,00 тис. грн.:

– капітальний ремонт приміщення СК «Ніка» – 200,0 тис. грн.

Освоєно коштів (фінансування) – 200,0 тис. грн.

Стан освоєння 100 %.

– капітальний ремонт спортивного майданчику пр – т Лісовий 23А – 3400,0 тис. грн.

Освоєно коштів (фінансування)  – 2373,2 тис. грн.

Стан освоєння 69,8 %.  

Центр навчання плаванню Деснянського р-ну м. Києва вул. Миколи Закревського, 67 А:

– капітальний ремонт басейнів:

Заплановано (кошторис) на червень – липень 2018 р. – 300,0 тис. грн.

Освоєно коштів (фінансування)  – 300,0 тис. грн.

Стан освоєння 100%.

Протягом звітного періоду підпорядкованими Управлінню закладами проведено 7 спортивно-змагальних та розважальних заходів.

Відділ охорони здоров’я

Продовжується реалізація Урядової  програми «Доступні ліки».

З 01.04.2019 запрацювала нова система видачі ліків за електронними рецептами.

НСЗУ забезпечено повернення коштів аптечним закладам, які заключили з нею договір і отримали право працювати в програмі «Доступні ліки».

Нова система фінансування дозволяє пацієнту отримати ліки в любій аптеці, з якою підписаний договір, незалежно від того де він проживає. З початку поточного року лікарями медичних закладів Деснянського району м. Києва виписано 44740 рецептів на відшкодування вартості лікарських засобів 22678 хворим, що страждають на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу, бронхіальну астму.

Продовжується запровадження медичної реформи: кількість підписаних та внесених до електронної медичної системи декларацій станом на 01.10.2019 – 262510 що становить 71,1%.

 З 01.07.2018 запроваджено новий механізм фінансування закладів охорони здоров’я первинної ланки за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» Національною службою здоров’я України. Тарифи на надання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, встановлюються як капітаційна ставка за обслуговування одного пацієнта протягом календарного року.

Забезпечено реалізацію глобальної ініціативи стратегії Fast-Trask Cities у м. Києві (90х90х90) з покращення надання медичних послуг у сфері ВІЛ /СНІДу.  Станом на 30.09.2019 протестовано за допомогою швидких тестів 5687 особам, з них виявлено антитіла до ВІЛ у 47 випадках.

Функціонує 4 кабінети надання антиретровірусної допомоги за місцем проживання хворого.

Продовжується реалізація проєкту «Лікар у Вашому домі». На території Деснянського району у громадських місцях, а саме – в парках, скверах, біля торгово-розважальних центрів, аптек, ринків розміщено стаціонарні пункти (палатки) прийому медичними працівниками підпорядкованих закладів охорони здоров’я мешканців та гостей Деснянського району. У зручному форматі забезпечено надання населенню консультацій, проведення тестів на визначення індексу здоров’я, експрес – діагностування початкової стадії захворювань серцево-судинної системи, цукрового діабету. З початку впровадження проекту послугами пересувних стаціонарних пунктів скористалося понад 7614 мешканців району. Мультидисциплінарними бригадами з початку реалізації проєкту оглянуто вдома 608 немобільних хворих.

Управління культури, туризму

та охорони культурної спадщини

Відповідно до рішення Київської міської ради від 13.12.2018 № 416/6467 «Про бюджет міста Києва на 2019 рік» по галузі «Культура» на 2019 рік виділено 30109,50 тис. грн.

Упродовж звітного періоду за кошти загального фонду було придбано предмети,  матеріали для підпорядкованих закладів Управлінню культури, туризму та охорони культурної спадщини та оплачено послуги на суму 97,9 тис. грн. Із спеціального фонду витрачено на капітальні ремонти кошти в сумі 569,6 тис. грн.(в т.ч. на придбання –23,0 тис. грн.).

Централізованою бібліотечною системою проведено низку заходів для мешканців Деснянського району, у тому числі 34 засідань клубів, 47 тематичних виставок, 5 творчих зустрічей, інші заходи ‒ 27.

14.09.2019 поринути у чарівний світ історії, відчути дух століть, отримати заряд позитивних емоцій від захоплюючих та корисних театралізованих дійств мав змогу кожен деснянець, вихідними відвідавши фестиваль «Легенди та історії Городця Княжого» на території етнографічного центру «Городець княжий».

Присутні мали можливість з користю провести час, адже такий спосіб дозвілля став хорошим різновидом сімейного відпочинку. У програмі фестивалю були: дитячий богатирський турнір на безпечній м’якій зброї; середньовічні розваги для дітей та дорослих; метання ножів та стрільба з луків; майстер-класи з середньовічного танцю; майстер-клас з слов’янської письменності; ярмарок майстрів стародавніх ремесел; фотозона із костюмами та реквізитом; фехтування та фаєр-шоу; турнір з дуельного фехтування на шаблях; турнір зі стрільби з луків; конкурс на кращий художній образ, створений костюмом; виступи творчих груп та майстерень з виготовлення історичних і фентезійних костюмів та реквізиту; виступи менестрелів та бардів.

У вересні до Всеукраїнського дня бібліотек у парку «Деснянський» відбулося відкриття громадського проекту «Мобільна бібліотека». Це триколісний електровелосипед з книжковою шафою. Основна мета проєкту – популяризація книги та читання, послуг та сервісів сучасних публічних бібліотек, можливість організації альтернативних форм проведення дозвілля для дітей і дорослих та обслуговування маломобільних груп населення віддалених мікрорайонів Деснянського району.

28.09.2019 відбулося відкриття персональної виставки Михайла Горлового «Краса правічна». Михайло Горловий народився 19 жовтня 1952 року в селі Щербанівка на Київщині. У 1986-1992 роках навчався в Академії обра­зотворчого мистецтва та архітектури на факультеті скульптури. З 1977 року бере активну участь у всеу­країнських виставках. Член Національної спілки художників України. Член Національної спілки пись­менників України. Член Творчого об’єднання скульпторів і живописців «Світовид». Дипломант тринадцяти міжнародних сим­позіумів «Скульптура в камені» в Лівані Україні та Росії. Автор пам’ятників в бронзі і граніті. Твори митця знаходяться в приватних та державних колекціях України, США, Кана­ди, Лівану, Сирії. Вірменії, Франції, Іспанії, Австрії, Марокко, Фінляндії, Німеччини, Австралії та ін.

Управління житлово-комунального господарства

Відповідно до розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації № 251 від 10.05.2019 «Про внесення змін розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 12.02.2019 № 70 «Про капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються в 2019 році за рахунок бюджетних коштів по Деснянській районної в місті Києві державної адміністрації» Управлінням житлово-комунального господарства заплановано провести капітальний ремонт житлового фонду Деснянського району на 313 обʼєктах на суму 114,764 млн.грн.

З початку поточного року 313 закупівель, заключено 313 договорів.

Відповідно до актів виконаних робіт виконано роботи на 265 об’єктах (84,7 % до передбаченого програмою).

Станом на 01.10.2019 профінансовано робіт на 84 716,2 тис.грн, виконано робіт на 82 384,8 тис.грн., а саме:

–       заміна вікон – 25 597,4 тис.грн.;

–       капітальний ремонт покрівель – 3 482,1 тис.грн.;

–       утеплення фасадів – 8 974,6 тис.грн.;

–       капітальний ремонт інженерних мереж (ХВП, ГВП, ЦО, каналізація) –

–       586,8 тис.грн.;

–       капітальний ремонт сходових клітин – 10 453,7 тис.грн.;

–       капітальний ремонт міжквартальних проїздів та прибудинкових територій житлової забудови – 28 593,7 тис.грн.;

–       капітальний ремонт електричних мереж – 198,6 тис.грн.;

–       капітальний ремонт ліфтів – 772,5 тис.грн.;

–       капітальний ремонт вхідних груп – 171,2 тис.грн.;

–       громадські проекти – 1 421,6 тис.грн.;

–       облаштування дитячих майданчиків – 705,8 тис.грн.;

–       виконання інвестиційних проектів – 1 426,9 тис.грн.

Щотижня фахівцями відділу  проводиться прийом громадян:

вівторок – з 10 до 12 год. , ЦНАП, каб. 100;

середа ‒ з 14 до 17 год., каб. 408.

Відділ контролю за благоустроєм та збереженням природного середовища

Інформуємо, що керівництвом Деснянської райдержадміністрації разом з керівниками структурних підрозділів Деснянської райдержадміністрації та комунальних підприємств району проводяться виїзні огляди санітарно-технічного стану територій Деснянського району. За результатами об’їздів, профільним підрозділам Деснянської РДА надаються доручення щодо проведення відповідної роботи з власниками об’єктів господарювання стосовно утримання в належному санітарному стані балансових, підвідомчих та прилеглих територій.

Крім того, спеціалістами відділу контролю за благоустроєм та збереженням природного середовища Деснянської райдержадміністрації, в установленому порядку, проводиться активна робота з представниками комерційного сектору щодо своєчасного прибирання балансових, підвідомчих та прилеглих територій від сміття, в тому числі шляхом внесення присів, складання адмінпротоколів та використання програми «Чисте місто».

Станом на теперішній операторами ярмарки по вул. Електротехнічній з метою забезпечення належного стану благоустрою за вищевказаною адресою, покращення зовнішнього вигляду міського середовища, а також усунення порушень Правил благоустрою міста Києва було встановлено 25 малих контейнерів та 2 великих контейнери типу «кубо» для збору сміття. Роботи по вивозу сміття проводяться щоденно.

Роботи з зазначеного напрямку продовжуються.

Комунальне підприємство «Керуюча компанія
з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва»

В вересні 2019 року підприємством та підрядними організаціями виконано ремонтні роботи поточного характеру житлового фонду на загальну суму  2 660,66 тис.грн, а саме:

– проведено ремонт покрівлі в 29 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 3 663 кв.м на суму 910,23 тис. грн.;

– проведено ремонт внутрішньобудинкових інженерних мереж каналізації, водопостачання, теплопостачання з заміною запірної апаратури у 18 будинках, на загальну суму 721,66 тис. грн.;

– зроблено герметизацію швів стінових панелей в 30 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 2 305 м.пог. на суму 274,00 тис. грн.;

– проведено ремонт фасадів в 17 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 426 м.кв на суму 175,56 тис. грн.;

– проведено ремонт сходових клітин в 6 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 2 774 кв.м, на суму 412,17 тис. грн.;

– проведено ремонт вхідної групи в 3 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 316 кв.м, на суму 37,93 тис. грн.;

– проведено ремонт електричних мереж та обладнання в 3 будинках, на загальну суму 74,85 тис.грн.;

– замінено дверей на металеві в 6 будинках, загальний обсяг виконаних робіт 8 шт. на загальну суму 54,26 тис. грн.

Також, за рахунок коштів підприємства відновлено працездатність 40 ліфтів на загальну суму 314,87 тис.грн

Комунальне підприємство по утриманню

зелених насаджень Деснянського району м. Києва

У вересні 2019 року проведено роботи із формовочної і санітарної обрізки дерев – 105 шт., кущів – 3500 шт.

Проведено роботи із висаджування зелених насаджень, а саме: висаджено дворічні та багаторічні квіти в кількості 30 тис. шт., проведено роботи з ремонту газонів на площі 5000 м.кв.

Встановлено обмежувальні стовпчики з метою унеможливлення заїздів автомобілів на зелену зону 18 шт. Відремонтовано існуючих лав 19 шт., урн 3 шт. та 11 шт. дитячих майданчиків.

Щоденно проводяться роботи зі скошування травостою на балансових територіях підприємства, протягом поточного місяця викошено 63,2 га. газонів.

Підприємство проводить підготовчі роботи для прийняття участі у фестивалі хризантем на тему «Квіткове сузір’я» на Співочому полі.

Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Деснянського району» міста Києва

За вересень місяць 2019 року очищено 230 од. зливоприймачів та 133 од. оглядових колодязів, відремонтовано 31 од. зливоприймачів та 2 од. оглядових колодязів.

Щоденно проводяться роботи по прибиранню балансової вулично-шляхової мережі КП ШЕУ Деснянського району.

На балансовій вулично-шляховій мережі КП ШЕУ Деснянського району виконано поточним (дрібним) ремонтом 37 м2.

Додатково виконано заповнення швів асфальтобетонного покриття гумово-бітумною мастикою за допомогою плавильно-заливальної машини CRAFCO SUPER SHOT 125 DCRC у кількості 4 390 п.м.

Комунальне підприємство «Ватутінськінвестбуд»

По напрямку діяльності «виконання функцій замовника в капітальному будівництві (по об’єктах Програми капітальних вкладень по Деснянському району)» за вересень 2019 року  по об’єкту «Реконструкція стадіону зі штучним покриттям на вул. Драйзера, 2-б» продовжуються роботи по 2-й черзі будівництва, виконуються роботи по мережі зовнішнього освітлення, оздоблювальні роботи в індивідуальному тепловому пункті та сантехвузлі для осіб з обмеженими можливостями.

По об’єкту «Реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи №23 на вул. Путивльській, 35 (с. Биківня)» виконано роботи по муруванню зовнішніх стін з цегли, утепленню фундаментів.