Головна > Все новости > Одні білоруси не відмінили футбольні матчі, а що далі?

Одні білоруси не відмінили футбольні матчі, а що далі?

В черговому поєдинку 8-го туру білоруського чемпіонату «Німан» прийматиме в гості «Рух». Команди перебувають в нижній частині таблиці і показують середні результати, але «Німан» гратиме вдома, що повинно помогти команді набрати очки.

На даний момент «Німан» цілком домашня команда, адже майже всі свої очки, а саме 7 із 8-и, команда набрала на своєму полі. З 3-х домашніх поєдинків не програли жодного – 2 перемоги і нічия, а забили в цих матчах 6 голів, натомість пропустили всього 1. А от у виїзних іграх повна протилежність, як за результатом, так і за голами. З 7-и забитих командою голів 4 забив Гегам Кадимян – повідомляє редакція «Рейтингу Букмекерів».

«Рух» в плані виїзних і домашніх зустрічей переваги немає ніде. Що вдома, що на виїзді показує середні результати і майже однакові – вдома набрано 4 очки і різниця голів 0, на виїзді 5 очок і різниця голів також 0. Що краще вдається «Руху», так це гра в обороні. За 7 поєдинків всього 3 пропущені голи, що робить команду одною з кращих в цьому плані. Але хороша гра в обороні, ніяк не відображається у грі в атаці, де «Рух» одна з найменш результативних команд ліги, ті самі 3 голи.

«Німан» гратиме вдома, що знову ж таки їм на руку, де команда не програвала ще. «Рух» на виїзді грає непогано, але і не дуже вдало, а за останні 4 виїзні поєдинки всього 2 очка. Тому в цьому матчі «Німан» має шанс віддалитись від зони вильоту, і підібратись до звичної для себе позиції в середині таблиці. А гості, які вкрай мало забивають, будуть знову грати в обороні, і намагатись здобути бодай очко.