Головна > Все новости > Анонсы > Обмеження на виготовлення та реалізацію харчових продуктів швидкого приготування

Обмеження на виготовлення та реалізацію харчових продуктів швидкого приготування

Увага, деснянці!

З метою недопущення масового отруєння продукцією швидкого приготування (шаурмою) в Деснянському районі працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві спільно з представниками структурних підрозділів Деснянської райдержадміністрації та Деснянського управління поліції ГУ Національної поліції в м. Києві здійснюються обстеження малих архітектурних форм (кіосків) з виготовлення та реалізації харчових продуктів швидкого приготування (шаурми, бургерів, хотдогів) за наступними адресами – ст.м. «Лісова» (з боку вул. Кіото та вул. Попудренка), ст.м. «Чернігівська», вул. Магнітогорська, 1-А, просп. Лісовий. 29, вул. Біломорська, 1 біля ТРЦ «Даринок».

За порушення (відсутність маркування на сировині, особистих медичних книжок, відсутність та непред’явлення дозволів на встановлення МАФів, документів щодо реєстрації, недотримання санітарних та гігієнічних норм) на суб’єктів господарювання складаються адміністративні протоколи, надаються приписи, вилучається обладнання (електричні тени, жаровні).

Також проводиться збір інформації щодо законності розміщення на території району кіосків (МАФів), в яких здійснюється незаконна реалізація харчових продуктів швидкого приготування та надається інформація Департаменту міського благоустрою КМДА для проведення в подальшому демонтажу незаконно встановлених малих архітектурних форм.

Якщо ви піклуєтеся про власне здоров’я – не харчуйтеся продуктами швидкого приготування (шаурмою, бургерами, хотдогами).