Головна > Все новости > Анонсы > Облаштування зони відпочинку «Троєщина» – на завершальному етапі

Облаштування зони відпочинку «Троєщина» – на завершальному етапі

Вже у понеділок, 8 липня, деснянці зможуть загоряти, купатися, грати у волейбол, займатися спортом на території зони відпочинку «Троєщина». Саме на початку наступного тижні відбудеться її офіційне відкриття.

Як проходить завершальний етап капітального ремонту одного з найулюбленіших пляжів мешканців району сьогодні перевірили голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний та начальник Управління у справах молоді та спорту Армен Оганесян.

На зустріч також були запрошені відповідальні виконавці для вирішення ряду робочих моментів та обговорення нагальних питань, які виникають під час робіт. Завершальні роботи на об’єкті ведуться в посиленому режимі.

Довідково.

Капітальний ремонт елементів благоустрою та облаштування зони відпочинку «Троєщина» відбувається за дорученням Київського міського голови Віталія Кличка.

Кожен член сім’ї, незалежно від віку та статі, знайде собі заняття до вподоби, а перша пішохідна зона вздовж річки Десенка має всі шанси стати візитівкою Деснянського району.

На об’єкті облаштовано питні фонтанчики, вбиральні, спортивні тренажери, волейбольні, футбольний та дитячий майданчики. Доступ відпочиваючих буде безкоштовним і безбар’єрним. Площа благоустрою зони відпочинку «Троєщина» – 3,1 га, площа розчистки акваторії Десенки – 1,7 га.

Замовник робіт – комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду м. Києва «Плесо».


Джерело