Головна > Все новости > Активисты района > Облаштування комфортного пішохідного простору для мешканців зі сторони вулиці Кіото до станції метро «Лісова» – одне з першочергових питань

Облаштування комфортного пішохідного простору для мешканців зі сторони вулиці Кіото до станції метро «Лісова» – одне з першочергових питань

Під час зустрічі депутатів Верховної Ради України з представниками громадської ради при Деснянській райдержадміністрації, яка відбулася 27 серпня, Богдан Яременко новообраний депутат від 215 округу пообіцяв провести виїзну нараду з приводу облаштування комфортного пішохідного простору для мешканців зі сторони вулиці Кіото до станції метро «Лісова» в районі будівництва багатофункціонального торговельного комплексу, де замовником виступає ТОВ «Жен Сан».

Сьогодні біля станції метро «Лісова» відбулася виїзна зустріч Богдана Яременка, депутата Київради Івана Картавого, в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова, керівників структурних підрозділів Даснянської РДА і комунальних підприємств району, членів громадської ради та активних мешканців  за участю  представників інвестора ТОВ «Жен Сан» Леоніда Михайлюка та керівника проекту-представника підрядної організації.

Під час зустрічі були обговорені актуальні питання: облаштування пандусів, поручнів та інших зручних засобів для пересування людей з особливими можливостями на вказаній території, приведення до належного санітарно-технічного стану тротуарів навколо будівельного майданчика і встановлення паспортів об`єкту будівництва та вказівників. Напрацьовано ряд доручень: звернутися щодо облаштування (асфальтування) тротуарів по просп. Броварському, встановлення табло, в тому числі цифрових, для інформування мешканців.

Потрібно зазначити, що за дорученням Сергія Снопкова вже почали облаштовувати пандус біля входу до станції метро «Лісова».

«Актуальні норми доступності об’єктів для людей з інвалідністю та маломобільних осіб мають бути враховані при реконструкціях, будівництві або ремонті і мінімізувати незручності на час проведення будівельних робіт», – зазначив Сергій Снопков.

Також Богдан Яременко поспілкувався з мешканцями району. Зустріч пройшла у формі конструктивного діалогу, під час якої присутні отримали змістовну інформацію з обговорюваних питань та вичерпні відповіді на запитання.

ФОТОЗВІТ