Головна > Все новости > Активисты района > «Новорічний хіт-парад зірок» та Віктор Павлік

«Новорічний хіт-парад зірок» та Віктор Павлік

На День Святого Миколая за традицією у Деснянському районі відбулося «Свято засвічення ялинки», біля кінотеатрів «Флоренція» та «Кіото» засяяли яскравими вогнями новорічні ялинки та запалили святковий настрій.

«Новорічний хіт-парад зірок» подарував деснянцям зустріч з вихованцями творчих дитячих колективів – вокально-хоровим ансамблем «Музичні промінчики», театру танцю «Ексельсіор», хореографічних ансамблів «Росток», «Лотос», «Міраж», «Нью Дей», 24-ї музичної школи Ангеліною Лавриш та Марією Бурлакою, колективом «Айкібудо», заслуженим хоровим колективом «Дарничанка» та ін.

Юні артисти натхненно дарували глядачам свій талант, веселі пісні та танці, створюючи хороший святковий настрій усім присутнім на площі біля будівлі Деснянської райдержадміністрації, де проходило свято.

Завітали на свято «Засвічення новорічної ялинки» і казкові герої – Грудень, Котигорошко, Міньон, Карабас Барабас та інші, між якими розгорнулася боротьба за Різдвяну зірку.

Допомогли ж дітям та дорослим знайти та повернути Різдвяну зірку, запалити головну красуню-ялинку Снігуронька та Святий Миколай.

Завершив «Новорічний хіт-парад» спеціальний гість – справжня зірка української естради, народний артист України Віктор Павлік.

Віктор Павлік заспівав, як нові, так і старі пісні, які вже стали хітами та полюбилися публіці.

Засвічення центральної ялинки Деснянського району: https://www.facebook.com/ihor.zakomirnyi/videos/2506848926102918/

Святковий концерт за участю вихованців дитячих творчих колективів, конкурси та розваги створили святковий настрій мешканцям, які прийшли засвітити вогні на ялинці-красуні та відсвяткувати День Святого Миколая і на Лісовому масиві.

«Щиро вітаю деснянців з прекрасним святом ‒ Днем Святого Миколая. Свято засвічення ялинки розпочинає калейдоскоп Новорічних та Різдвяних заходів у нашому Деснянському районі. Щиро зичу усім мешканцям у Новому році здоров`я, злагоди та миру. Гарних та веселих свят!», ‒ говорить заступник голови Ірина Алєксєєнко.

І хоча проведення свята вже стало традиційним, цього року воно було незабутнім і залишило відчуття казковості та чарівності у всіх, хто завітав на заходи засвічення ялинки.

Багато цікавого: https://www.facebook.com/ihor.zakomirnyi/videos/2506827472771730/ https://www.facebook.com/ihor.zakomirnyi/videos/2506837169437427/