Головна > Все новости > Новий Дитячий будинок сімейного типу Деснянського району

Новий Дитячий будинок сімейного типу Деснянського району

Згідно розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) №1136 03.07.2018-го року до сфери управління Деснянської райдержадміністрації було передано п’ятикімнатну квартиру на проспекті Глушкова у місті Києві для розміщення Дитячого будинку сімейного типу Деснянського району.

Квартира була придбана територіальною громадою міста Києва за кошти субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних.

Протягом 2018-2019 років були виділені та освоєні відповідно до плану асигнувань спеціального фонду бюджету кошти для проведення капітальних робіт по будівництву Дитячого будинку сімейного типу Деснянського району та кошти на придбання обладнання та облаштування.

Наразі створити Дитячий будинок сімейного типу на базі своєї родини виявила бажання матір-вихователька, на вихованні у якої вже перебуває троє прийомних малолітніх дітей від 8 до 12 років.

Планується влаштування в дану родину ще семеро малолітніх діток віком від 3 до 14 років, що є рідними братами та сестрами, та які були вилучені від своїх горе-батьків. Отже, десять діток отримають змогу повноцінного розвитку та виховання у родинному колі.

Довідково.

Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім`я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш ніж 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей (власних та вихованців) у Дитячому будинку не повинна перевищувати 10 чоловік.

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування перебувають у дитячому будинку сімейного типу до досягнення 18-річного віку, а в разі продовження навчання у професійно-технічному, вищому навчальному закладі І-IV рівня акредитації – до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів. Влаштування дітей у дитячий будинок сімейного типу проводиться з урахуванням віку батьків-вихователів та дітей, за умови, що на час досягнення обома батьками-вихователями пенсійного віку всі вихованці досягли віку вибуття з дитячого будинку сімейного типу.

ФОТОЗВІТ