Головна > Все новости > Навколо найбільшого озера на Троєщині розгорівся скандал

Навколо найбільшого озера на Троєщині розгорівся скандал

Озеро Алмазне знаходиться у Деснянському районі і є найбільшим озером Києва. Його площа 160 га, а глибина у деяким місцях сягає 22 метрів. Зараз навколо озера вирує скандал.

За словами Сергія Снопкова, в.о. голови Деснянської РДА тут відбувається незаконний видобуток піску.

Детальніше на відео:

Представник Національної екологічної ради України Олександр Чистяков зазначає, що на озері Алмазне протягом місяця працює без жодних дозвільних документів земснаряд. Масово вивозиться пісок.

Побувавши біля озера, «Вечірка» побачила будівельну техніку та гору піску. Розміщено інформаційний стенд, згідно з яким тут проводиться виконання природоохоронних заходів з відновлення водойми на замовлення Державного агентства водних ресурсів України ДП «Укрводсервіс». Замовник – ДП «Укрводсервіс». Виконавець-інвестор – ТОВ «НВП «ЕКОСЕРВІС». Генпідрядник – ТОВ «САБУЛУМ ТРЕЙД».

На місці був представник ТОВ «САБУЛУМ ТРЕЙД», який спростовує всі звинувачення та наполягає на тому, що зараз у цьому місці проводяться санітарні роботи, і що у майбутньому тут буде зроблено зону відпочинку. А також зазначає, що документи на проведення робіт має.

Детальніше на відео:

Артур Аракелян, голова громадської ради при Деснянській РДА, вимагає, щоб роботи, які проводить фірма, були припинені поки не буде надано документів.

Джерело