Головна > Все новости > Анонсы > Навігатор на 9-те серпня: куди піти у Києві

Навігатор на 9-те серпня: куди піти у Києві

Сьогодні на вас чекають відкриття масштабної мистецької виставка, французька комедія, зустріч літературного клубу, джаз просто неба та багато іншого.

Вулична Food & Music

В програмі — чемпіонат з футболу Фабу, Handmade Fest — виставка ручної роботи, майстер-класи ручної роботи, атракціони та ігри (дорослим і дітям), ввечері —  Yoga After Work (в будь-якому одязі). иконання пісень на лемківському діалекті, виступ DJ Natasha та DJ Francheska (night party).

Коли: з 13.00
Де: Стадіон Баннікова, Лабораторний провулок, 1
Вхід вільний


ВЕЧІР З МИСТЕЦТВОМ. Всеукраїнська виставка До дня незалежності України

У залах НСХУ проходитиме Всеукраїнська художня виставка, присвячена Дню Незалежності України. На виставці експонуватимуться твори всіх видів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Коли: о 16.00
Де: Будинок художника, вул. Січових Стрільців, 1-5
Вхід вільний


Літературний клуб Навиворіт – у Києві

Премія підлітків «Навиворіт» та «Видавництво Старого Лева» засновують літературний клуб. Раз на місяць журі премії «Навиворіт» публічно обговорюватиме книжки з письменниками, перекладачами і літературними експертами. 
На першій зустрічі поговорять про нову книжку «Ларс. LOL» Ібен Акерлі й минулорічного лауреата премії «Навиворіт» — «Руки розбійника» Фінн-Олє Гайнріха. Разом із перекладачками Наталею Іліщук й Іриною Загладько розкриють заклинання для створення підліткової книжки.

Коли: о 18.30 
Де: книгарня-кав’ярня Старого Лева, вул. Прорізна, 10
Вхід вільний


ВЕЧІР В ТЕАТРІ. Комедія «Французький поцілунок»

Дружина звільняє вечір для зустрічі з коханцем, а «добропорядний» чоловік відправляється нібито у відрядження, але насправді — до своєї коханки ….. Все начебто ідеально сплановано. Але раптом щось йде не так. І шукачі кохання опиняються разом на цілі вихідні!

Коли: о 19.00
Де: Національний палац мистецтв Україна, вул. Велика Васильківська, 103
Вартість квитків: 200-500 грн.


ВЕЧІР ПОЕТИЧНИЙ. Сергій Мартинюк «Портове місто»

Вечір поета, автора пісень і відомого українського fashion-фотографа Сергія Мартинюка. Присвячений виходу у видавництві «Каяла» збірника «Портове місто», до якого увійшли вірші, написані за 15 років — з 2004 по 2019 рік.

Коли: о 19.00
Де: Арт-Кафе Букiторiя, вул. М. Лисенка, 1
Вхід вільний


ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ. соул та джаз в саду

Jazz Arsenal — Tall Guy Remez Quartet

Вплив Сема Кука на соул і популярну музику в цілому переоцінити неможливо. Всі титани музики соул — Арета Френклін, Ел Грін, Стіві Уандер, Марвін Гей, Смокі Робінсон — всі говорять про нього, як про вчителя. А людина, яка придумала вислів «ритм & блюз», продюсер Джеррі Векслер, називав його «безперечно найвеличнішим зі співаків, що коли-небудь жили на землі». У цей вечір знамениті композиції Сема Кука виконає Tall Guy Remez Quartet.

Коли: о 20.00
Де: Мистецький Арсенал, вулична сцена, вул. Лаврська, 12
Вартість квитка: 250-450 грн.

Романтичний джаз в саду

У цей літній вечір у виконанні американських і українських джазменів прозвучить найромантичніший джаз. Спеціально з Лос-Анджеласа до нас приїде чудовий джазовий вокаліст — Чак Уінслі.

Коли: о 20.00
Де: Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України, вул. Видубицька, 40
Вартість квитків: 350 грн.

За інформацією: https://vechirniy.kyiv.ua