Головна > Все новости > Активисты района > Народні депутати України Артем Дубнов та Богдан Яременко від партії «Слуга народу» зустрілися з громадою Деснянського району

Народні депутати України Артем Дубнов та Богдан Яременко від партії «Слуга народу» зустрілися з громадою Деснянського району

За ініціативи Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації сьогодні відбулася зустріч громадськості району з новообраними Народними депутатами України від 213 та 215 виборчих округів Артемом Дубновим та Богданом Яременком.

Голова Громадської ради Артур Аракелян звернувся до народних обранців із відкритим зверненням щодо найактуальніших питань, які хвилюють мешканців Деснянського району.

«Вітаємо Вас з обранням до Верховної Ради України і маємо надію на плідну та постійну співпрацю між Вами, як Народними депутатами мажоритарних округів, і Громадською радою. На засіданнях своїх комітетів ми напрацювали ряд питань, які стосуються соціального та економічного розвитку Деснянського району, міста, які сподіваємося за Вашою участю буде вирішено», – зазначив Артур Аракелян.

Серед найактуальніших – кардинальна зміна політики встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги; прийняття державних програм проведення капітального ремонту та реконструкції житлового фонду; вирішення транспортної проблеми, зокрема, будівництва метро; встановлення сучасного медичного обладнання у закладах охорони здоров`я; повернення районних рад; створення рівних умов для діяльності малого та середнього бізнесу; прийняття законів України щодо ветеранів АТО, волонтерів; цивільної та територіальної оборони; гральний бізнес; Державної екологічної програми; будівництво лікарні та пологового будинку, багатофункціонального спортивного комплексу, театру та великої критої сцени.

Артем Дубнов та Богдан Яременко висловили бажання співпрацювати з громадою Деснянського району у вирішенні поставлених питань.

«Більшість з питань, які хвилюють громаду, виходять за рамки району і вже знаходяться у плані законотворчої діяльності. Ми готові працювати. Наше завдання бути разом з вами у співпраці та довірі», – зазначив Богдан Яременко.

Зустріч пройшла у формі конструктивного діалогу, під час якої присутні отримали змістовну інформацію з обговорюваних питань та вичерпні відповіді на запитання, а також було досягнуто взаєморозуміння та готовність до співпраці.

Довідково

На зустрічі були присутні в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков, заступник голови Ірина Алєксєєнко, керівники структурних підрозділів ДРДА, члени Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації, підприємці та активні мешканці району.

ФОТОЗВІТ