Головна > Все новости > Активисты района > Наймасовіший шаховий турнір пройшов у Деснянській райдержадміністрації

Наймасовіший шаховий турнір пройшов у Деснянській райдержадміністрації

Деснянський район – найспортивнійший район столиці! Так вихідними пройшли два масових заходи: «Ліга дворового футболу» та шаховий турнір.

Відтак, у стінах Деснянської адміністрації відбувся наймасовіший шаховий турнір «Деснянський – шаховий!» за ініціативи та підтримки в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова та депутата Київради Юрія Зубка. Партнерами заходу також виступили Управління у справах молоді та спорту Деснянської РДА, ЦБС імені Загребельного, ПрАТ «ХК «Київміськбуд», «Domino’s Pizza».

Участь у змаганнях взяв 131 учасник (43 в дорослому турнірі та 88 у дитячому), двоє з них гості із Білої Церкви та Обухова. Щоб випробувати власні сили на турнір завітали ‒ один міжнародний майстер спорту, вісім кандидатів у майстри спорту, 15 першорозрядників, юна чемпіонка Європи з тхеквондо та дві чарівні офіцери поліції. Найстаршому гросмейстеру – 86 років, наймолодшому – 6 років.

«Гостинно запрошуємо вас та ваших близьких, друзів до Деснянської райдержадміністрації. Сьогодні ми вперше проводимо такий великий турнір, у якому взяло участь більше ніж 130 учасників та сподіваємося, що він стане першим із серії подібних змагань у нашому районі. Закликаю спільно створювати всі умови для того, щоб наш район був найкращим у столиці», – привітав присутніх очільник району Сергій Снопков.

На початку турніру гостей зустрічала музика гітариста Кирила Рагуліна та вокальний виступ на власний день народження Миколи Лашкова. Також день народження відсвяткував цього дня і один з учасників турніру Фармін Гумматов, який не залишився без привітань та подарунка. У перерві між партіями був ланч, музикальний виступ та дитяча вікторина з призами.

За результатами видовищних партій, у дитячому турнірі золоту нагороду завоював Михайло Неживенко, срібну нагороду виборов Михайло Ніколаєнков, бронзову нагороду здобув Павло Асач’єв, четверту сходинку – Антон Кулачко, п’яте місце – Микита Спасиченко. У категорії «Спорт 1» золоту нагороду завоював Хадж Джаміль, срібну нагороду виборов Володимир Черних, бронзову нагороду здобув Сергій Перун, четверту сходинку – Олексій Анацький, п’яте місце – Юрій Кошмак.

«Шахове свято видалось дуже класним! Сіра на вигляд будівля державного закладу наповнилась дітьми, їх батьками та дорослими шахістами – і початкові

слова гімну «Ще не вмерла Україна» отримали наочну ілюстрацію. З висоти свого 1,5-річного життя в Києві, роботи тут шаховим тренером, організатором змагань та арбітром відмічу: рідко зустрінеш таких організаторів, які «люблять шахи в собі, а не себе в шахах». У Деснянському районі якраз підібралась команда рідких людей, які завдяки любові до шахів повертають віру в їх кращу реальність», – прокоментував подію на власній сторінці у соціальній мережі «Facebook» один з суддів турніру Андрій Штукун.

Шахи — найбільш поширена інтелектуальна гра у цілому світі, одна із найбільш захоплюючих настільних ігор. Вона не тільки цікава, але й корисна для розвитку логіки. Дуже приємно, що такий масовий шаховий турнір відбувся у Деснянському районі.

Деснянський район – найшаховіший у столиці!

Джерело