Головна > Все новости > Анонсы > Набір на безкоштовне навчання сучасним професіям у IT-сфері для людей з інвалідністю

Набір на безкоштовне навчання сучасним професіям у IT-сфері для людей з інвалідністю

В Україні проживає 2,7 млн людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

Метою соціального проєкту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім охочим людям з інвалідністю шансу навчатися безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

Для реєстрації на курси:

– натисніть на назву необхідного курсу (помаранчевого кольору) з переліку нижче;

– на сторінці детального опису курсу, що відкриється, натисніть у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС.

Принцип простий.

Учасники проєкту мають зареєструватися на платформі масових безкоштовних онлайн-курсів «Prometheus» на 2 основні та 2-3 додаткові онлайн-курси з переліку нижче.

Протягом 14 тижнів слухачі за менторської підтримки провідних викладачів українських університетів та фахівців з IT-компаній проходять навчання на онлайн-курсах, складають тести та виконують завдання відповідно до програми.

Учасники проєкту проходять завершальне тестування, отримують сертифікати і право взяти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних IT-компаніях України, які проводитимуться виключно серед учасників проєкту.

Умов для участі в проекті усього дві:

– наявність бажання;

– на етапі участі в конкурсах на вакантні посади, окрім резюме та сертифікатів про успішне закінчення курсів, необхідно підтвердити інвалідність відповідними документами.

Початок навчання з 5 березня 2020 року. Деталі за посиланням – https://prometheus.org.ua/you-can-everything/.

Джерело: https://desn.kyivcity.gov.ua/