Головна > Все новости > Анонсы > На Троєщині почнуть будувати третю чергу парку на проспекті Шухевича

На Троєщині почнуть будувати третю чергу парку на проспекті Шухевича

На Троєщині добудували другу чергу парку з водними об’єктами вздовж проспекту Шухевича. Навесні реконструкція зеленої зони продовжиться. Візьмуться за третю чергу створення парку. Це підтвердила депутат Київради Ганна Старостенко.

Як виглядатиме 3-я черга парку на початку Троєщини, де саме буде літня естрада, дитячий та спортивний майданчики, ми обговорили днями з проектантами та керівництвом «Київзеленбуду». Кошти у бюджеті міста ми передбачили, отже, чекаємо на весну, аби розпочати роботи!, – повідомила Ганна Старостенко.

Третя черга капремонту парку теж здивує мешканців Києва, адже за проектом на території можуть облаштувати великий амфітеатр – естраду. На території парку спорудять багатофункціональне футбольне поле з трибунами, поряд з яким вже розташований майданчик для ворк-ауту. Біля спортивних майданчиків також з’явиться зона відпочинку з лавками та альтанкою зі столиками для гри в шахи. Для велопрогулянок та пробіжок створять ще одну кільцеву доріжку.

Нагадаємо, що зелена зона розташована вздовж проспекту Шухевича на площі у 13 гектарів. Під час першої черги реконструкції у парку на Троєщині вже облаштували прогулянкові доріжки, велодоріжки, також проклали доріжки із ФЕМ на прилеглій до парку території. У 2018 році у зеленій зоні встановили освітлення, лави та урни, 2 дитячих майданчики та розчистили озеро. Восени 2019 року завершили роботи з втілення за проектом другої черги парку.

На Троєщині почнуть будувати третю чергу парку на проспекті Шухевича

Джерело