Головна > Все новости > Анонсы > На Троєщині планують побудувати багаторівневий паркінг за кошти інвестора

На Троєщині планують побудувати багаторівневий паркінг за кошти інвестора

З метою вирішення питання нестачі паркувального простору в густонаселеному мікрорайоні Троєщина зведуть багаторівневий паркінг. Будівництво передбачено на вулиці Миколи Закревського за кошти інвестора. Підписано відповідне розпорядження КМДА № 722 про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до будівництва цього паркінгу у Деснянському районі.

За інформацією Департаменту економіки та інвестицій, замовником будівництва та замовником підготовчих (передінвестиційних) робіт за проектом визначено комунальне підприємство «Київське інвестиційне агентство». На нього також покладено розробку та погодження в установленому порядку орієнтовних техніко-економічні показників, можливих передпроектних пропозицій та пропозицій до умов конкурсу за проектом.

Проведення конкурсу доручено Постійно діючій конкурсній комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури Києва.

Оголошення про проведення інвестиційного конкурсу буде опубліковано на веб-порталі kyivcity.gov.ua та шпальтах щотижневої міської газети «Хрещатик Київ».