Головна > Все новости > На території Деснянського району триває патрулювання щодо суворого дотримання карантинного режиму

На території Деснянського району триває патрулювання щодо суворого дотримання карантинного режиму

Представники Національної поліції, бійці Муніципальної варти, Держпродспоживслужби, працівники структурних підрозділів-члени робочої групи з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Деснянської райдержадміністрації, яку очолює заступник голови Владислав Сюр, щодня перевіряють ринки, торговельні заклади, заклади спорту, салони краси, перукарні, готелі, хостели щодо дотримання ними заходів з попередження коронавірусної інфекції (COVID-19).

Відтак, цього разу було перевірено більше десятка закладів, серед яких – «Сільпо», «АТБ-Маркет», «Ельдорадо», «Beer Market», «EVA», «Червоне та Біленька», «Vivi Coffee&Food», «Coffee mag», «Суши Wok», «Питна вода» та інші.

Всі порушники карантинних заходів отримали адміністративні протоколи про недотримання ними заходів з попередження нової коронавірусної інфекції (COVID-19), які було складено представниками Національної поліції та наразі припинили свою діяльність.

Також учасники робочої групи провели роз’яснювальну роботу щодо відповідальності за порушення санітарних правил і норм із запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням згідно статті 325 Кримінального кодексу України.

Так, зокрема, штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років караються дії, що спричинили або завідомо могли спричинити поширення захворювання. Ті ж дії, які спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Протокол щодо посилення протиепідемічних заходів та обмежень у столиці – https://docs.google.com/viewerng/viewer?url=https://kyivcity.gov.ua/img/item/general/5039.pdf.

Шановні мешканці Деснянського району!

Усі мають чітко розуміти рівень небезпеки та максимально дотримуватися режиму обмежень, і за можливості залишатися вдома. Великих масштабів набула пандемія в інших країнах. І вимога залишатись вдома – це не примха влади, а спосіб зберегти здоров’я та життя людей!

Джерело