Головна > Все новости > На території Деснянського району тривають заходи з відновлення благоустрою

На території Деснянського району тривають заходи з відновлення благоустрою

На виконання доручення Київського міського голови Віталія Кличка, під керівництвом голови Деснянської райдержадміністрації Геннадія Заболотного спільно з керівниками структурних підрозділів Деснянської райдержадміністрації та комунальних підприємств Деснянського району майже щоденно проводяться виїзні огляди санітарно-технічного стану території району.

Про це під час апаратної наради у голови Деснянської райдержадміністрації Геннадія Заболотного 8 квітня повідомив начальник відділу контролю за благоустроєм та збереженням природного середовища Деснянської РДА Віктор Казмірчук.

На безбалансових територіях періодично утворюються стихійні сміттєзвалища. Так, за результатами останніх об`їздів зафіксовано 17 сміттєзвалищ. Зокрема, сформовано графік ліквідації до кінця квітня вказаних сміттєзвалищ. Сьогодні роботи проводяться згідно запланованих графіків.

«Питання приведення зазначених територій до належного санітарно-технічного стану вирішується спільними діями КП «ШЕУ», КП «УЗН», КП «КК» та відділу за благоустроєм та збереженням природного середовища. За результатами об’їздів, профільним підрозділам надаються доручення щодо проведення відповідної роботи стосовно забезпечення утримання в належному санітарному стані балансових, підвідомчих та прилеглих територій», – зазначив перший заступник голови Деснянської РДА Сергій Снопков.

Також, з метою відновлення благоустрою та озеленення територій, приведення їх до належного санітарно-технічного стану Деснянською райдержадміністрацією організовуються та проводяться весняні толоки, одна з яких відбулася в суботу, 6 квітня 2019-го року, у парку «Муромець» на 8 локаціях.

Роботи з зазначеного напрямку тривають.


desn.kyivcity.gov.ua/