Головна > Все новости > Анонсы > На Співочому полі відкривається новорічний фестиваль гігантських китайських ліхтарів

На Співочому полі відкривається новорічний фестиваль гігантських китайських ліхтарів

13 грудня о 16:30 відбудеться відкриття новорічного фестивалю гігантських китайських ліхтарів на Співочому полі. Це виставка світлових інсталяцій із новими експозиціями, які перенесуть відвідувачів у таємничий світ казок і легенд Піднебесної. Про це повідомили організатори заходу – компанія Grand Event.

Як розповіли організатори, композиції приїхали з Англії, де тільки пройшла виставка, та Китаю. Збирає та монтує світлові фігури спеціально запрошена китайська команда спеціалістів.

«Це вже другий Фестиваль гігантських китайських ліхтарів, який відбудеться у Києві. Уперше фестиваль відвідав столицю на початку цього року, а після відправився до Одеси та Харкова. Захід пройшов із великим успіхом у всіх трьох містах, ми отримали дуже багато відгуків від задоволених відвідувачів. Тому вирішили зробити новорічний сюрприз та привезти фестиваль знову, але в новому форматі з новими світловими інсталяціями та новим шоу», – розповів організатор фестивалю Денис Погорєлко, керівник компанії Grand Event.

Більше 30 нових гігантських фігур «Легенди Піднебесної» створять чарівну атмосферу на Співочому полі: легендарна теракотова армія та велика китайська стіна, підводний світ, персонажі стародавніх китайських казок і легенд, китайський зоопарк, сади райських птахів, фламінго, панди, гігантські квіти, алея закоханих та інші неймовірні інсталяції побачать гості фестивалю.

Також відвідувачів чекає захопливе шоу китайських артистів; резиденція Санта Клауса з подарунками; розважальні зони для дорослих і дітей; фуд-зона з китайськими ресторанами та чайна церемонія; святковий ярмарок сувенірів; тематичні майстер-класи; насичена святкова програма та багато приємних сюрпризів.

Фестиваль працюватиме щодня із 16:00 до 22:00 та триватиме до 2 лютого.

Місце проведення: вул. Лаврська, 33. https://kyivcity.gov.ua/news/zavtra_na_spivochomu_poli_vidkriyetsya_novorichniy_festival_gigantskikh_kitayskikh_likhtariv/ https://chinafest.com.ua/?gclid=EAIaIQobChMIkcLox-2v5gIV0OeaCh2PKgy6EAAYASAAEgLye_D_BwE