Головна > Все новости > Міська влада організувала доставку продуктів, ліків і засобів гігієни для одиноких пенсіонерів

Міська влада організувала доставку продуктів, ліків і засобів гігієни для одиноких пенсіонерів

У Києві зафіксований третій випадок захворювання на коронавірус. Про це мер Києва повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Це 50-річний киянин, який нещодавно відвідував Швейцарію. Спочатку чоловік зробив тест в одному з приватних медичних центрів столиці. Але центр не повідомив про позитивний тест пацієнта ні Міністерство охорони здоров’я, ні Центр громадського здоров’я. Діагноз підтвердила і надала інформацію державним органам України одна з німецьких лабораторій. Зараз пацієнт перебуває вдома, на самоізоляції і отримує лікування під наглядом лікарів», – зазначив Віталій Кличко.

«Не будьте легковажними! Бережіть себе. За можливості, залишайтеся вдома!», – підкреслив Віталій Кличко.

Крім того, вчора під час онлайн прес-конференції Віталій Кличко доповів, що міська влада організувала доставку продуктів, ліків і засобів гігієни для одиноких киян-пенсіонерів. На сьогодні понад 12 тисяч одиноких літніх людей потребують такої допомоги.

«Ми розуміємо, що категорія населення віком 60+ є найбільш вразливою до коронавірусу. Саме тому ми організували  доставку продуктів та необхідних засобів (ліків, засобів гігієни) для одиноких пенсіонерів. Щоб максимально обмежити їх контакти з іншими людьми. На сьогодні понад 12 тисяч одиноких киян похилого віку потребують такої допомоги», – сказав Віталій Кличко.

Він зауважив, що всі соціальні працівники проінструктовані щодо запобігання поширенню інфекції Covid-19 та дотримуються правил гігієни, відвудуючи підопічних.

Всього в столиці, за словами мера, мешкає понад 600 тисяч людей віком понад 60 років.

Джерело: КМДА