Головна > Все новости > Мешканці Биківні дізналися про хід реконструкції школи №23 із перших вуст

Мешканці Биківні дізналися про хід реконструкції школи №23 із перших вуст

3 липня мешканці селища Биківня з перших вуст дізналися про хід реконструкції третьої черги загальноосвітньої школи № 23 під час зустрічі з першим заступником голови Деснянської райдержадміністрації Сергієм Снопковим, директором КП «Ватутінськінвестбуд» Олегом Воробеєм, представниками будівельних підрядних організацій.

Завдання у будівельників – не з простих, адже треба відновити конструкцію вже існуючої будівлі, яка простояла 12 років. Тому, сьогодні на об`єкті в першу чергу проводяться роботи з укріплення основної конструкції будівлі, цегельної кладки, гідроізоляції фундаменту, покрівельні роботи.

«Завдяки Київському міському голові Віталію Кличку та депутатам Київради розпочато ІІІ-ю чергу реконструкції школи – блок «В». Введення його в експлуатацію заплановане на 2020-й рік. Після завершення реконструкції без перебільшення можна сказати, що школа стане флагманом серед закладів загальної середньої освіти столиці», – зазначив Сергій Снопков.

Довідково.

В Програмі економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020 роки, цьогоріч на об’єкт передбачене фінансування в обсязі 14,7 млн грн.

За вказані кошти планується облаштувати покрівлю споруди блоку «В» школи, покрівлю над басейном, завершити встановлення вікон та дверей по всьому периметру споруди та спорудити переходи між блоками «Б» та «В». Загальна вартість реконструкції блоку «В» складає близько 150 млн грн.

Після завершення будівництва усіх блоків буде створено належні умови для навчання та виховання усіх учнів, яких, відповідно до проектної потужності, має бути 660.

Замовник реконструкції – Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація (КП «Ватутінськінвестбуд»).

Джерело