Головна > Все новости > Активисты района > Мати розгрібала вогонь руками: “Шахед” убив 7-річного Макара — сина звільненого з полону воїна, що відомо

Мати розгрібала вогонь руками: “Шахед” убив 7-річного Макара — сина звільненого з полону воїна, що відомо

Росіяни атакували Запоріжжя ракетами, КАБами та дронами.

Семирічного хлопчика вбили росіяни в Запоріжжі, а кількість поранених зросла до семи. Серед них і батько хлопчика — він у реанімації, а також співробітник ДСНС. Вночі місто пережило 6 годин безперервної атаки. Росіяни били по енергетичній інфраструктурі та житлових будинках.

Про це йдеться у матеріалі кореспондентки ТСН Дарʼї Назарової.

Росіяни вбили сина звільненого з полону військового

Росіяни вдарили по Запоріжжю «Шахедами» близько опівночі. По місту пустили 8 ударних дронів. Один з них вгатив у кімнату 7-річного хлопчика.

«Я спочатку руками розгрібала, вогонь, це все я розгрібаю. Потім сусід кричить — води візьми. Я воду вилила і далі діставати. Я розумію, що мені треба йти, шукати другу дитину. Старша допомогла розбити вікно, вона перша вискочила. Я чую — чоловік кричить. Поки обійшла навколо будинку, а вже палає там, де дитина була в кутку, він найбільше постраждав», — каже мама хлопчика Світлана.

Жінка та її дві доньки дивом не постраждали. А от маленького Макара, попри всі зусилля медиків, врятувати не вдалося. Дуже постраждав і його тато. Він у вкрай тяжкому стані.

Батько загиблого хлопчика — демобілізований боєць. Лише навесні повернувся з російського полону. Придбав будинок, і саме його цієї ночі знищили російські терористи. Сусіди намагалися рятувати родину, як могли.

«Я вискочив на вулицю, все тут загорілося і палало. Я спробував підключити шланг для пожежі, щоб загасити, але від цього пуття було мало», — каже сусід родини Андрій.

Атака на житловий будинок

Але на цьому атаки росіян не припинилися. Під ранок вони вдарили по місту 5 керованими авіабомбами та 5 балістичними ракетами. Одна з них упала біля багатоповерхівки. В будинку — жодного вцілілого вікна.

«Щоб вони всі повиздихали. Господи, коли це закінчиться», — каже постраждала Алла Володимирівна.

Під’їзд усіяний склом. У знеструмленій темній квартирі вирвані двері та вікна. Пані Алла шокована побаченим.

Внаслідок нічного терору в місті пошкоджено понад 20 будинків. Довелося перекривати рух через греблю «Дніпрогес». Пошкоджені газові мережі вже вдалося стабілізувати. Серед 8 потерпілих — 35-річний співробітник ДСНС. Батько загиблого Макара — найважчий. Для його дружини і доньок, які залишилися без даху над головою, друзі та родичі збирають допомогу.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням: ТСН 19:00 новини 9 жовтня. Цілі міста без світла — удари РФ по енергетиці!