Головна > Все новости > Анонсы > Майбутній «BiblioHub» – найсучасніша модель бібліотеки

Майбутній «BiblioHub» – найсучасніша модель бібліотеки

Невдовзі оновлена бібліотека для дітей №115 за проектом «BiblioHub» по вулиці Бальзака, 28 гостинно відчинить двері для своїх 7 тисяч 850 користувачів. Адже тут вже виконано 80 відсотків будівельних робіт в рамках реконструкції.

У цьому сьогодні переконалися директор Департаменту культури Київської міської державної адміністрації Діана Попова, начальник Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Деснянської райдержадміністрації Ігор Закомірний та директор Центральної бібліотечної системи Тетяна Оврус.

Так, вже повністю завершено інженерні роботи, роботи з прокладання комунікацій, вентиляційних систем, систем теплопостачання та електропостачання, монтується електрощитова, проводяться внутрішні оздоблювальні та фасадні роботи.

«Кожний зал матиме свій колір. Зараз підбираються кольори для стін. Всі меблі – стелажі столи, м`які меблі спеціально для «BiblioHub» буде виготовлено за дизайнерським проектом», – говорить Ігор Закомірний.

Довідково.

Проект «BiblioHub» розроблений за ініціативи мера столиці Віталія Кличка та підтримки Київської міської державної адміністрації.

Мета проекту – створення нової моделі бібліотеки, зміна дизайну, опцій та обслуговування читачів. Нині приміщення поділили на зони за сучасними стандартами. Це – відкритість, комфортність, креативність, мобільність, багатофункціональність, чіткість навігації по бібліотеці та безпека.

Приміщення матиме два поверхи: на 1-му – розмістяться абонементні зали та книгосховища, гардеробна та санітарні приміщення; на 2-му – читальні зали, ігрова кімната, адміністративні приміщення. «BiblioHub» також буде поділено на: зону сучасних комп’ютерних технологій, літературно-мистецьку зону, зону творчості, виставкову зону, зону вивчення іноземних мов, батьківську зону, розвиваючу зону для дошкільнят, релакс-зону.

Тут будуть проводитися презентації, кінопокази, вернісажі, фотовиставки, експозиції, створять майстерні «Скарбниця творчих ідей», вивчатимуть іноземні мови, надаватимуть консультації для батьків від психологів, педагогів, медичних працівників, створять релакс-зону для відпочинку від буденних проблем.

Джерело